ei ollut yksin kun alkoi seurustelemaan Ilkan kanssa. Oli tukevasti avoliitossa / parisuhteessa ja olivat häitäkin suunnitelleet. Annilla on muisti heikentynyt raskauksien myötä.
Anni Ihamäki
22
2455
Vastaukset
- Anonyymi
Miten tuo nainen on päässyt juontajaksi telkkariin? Ei sovi rääsyineen ja kiljahduksineen sinne alkuunkaan!
- Anonyymi
Otsatukka tai ei, aina yhtä ärsyttävä, huutaa koko ajan kuin Vappu Pimiä
- Anonyymi
Keksi hyvä laulu nykäsen muijasta piasta kun rakastaa olla esillä keksii juttuja esim otin sormukset pois ym ym tyhmiä juttuja.
- Anonyymi
Aivan turhake kääntyy kanava kun tuo pöljä astuu esiin
- Anonyymi
Ruma hevosnaama
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aivan turhake kääntyy kanava kun tuo pöljä astuu esiin
Miksi hevosnaama ihamäki otettiin pilaamaan Huvila ja huussi-ohjelmaa. Tuolla sisäpiirin rasialla ei ole mitään annettavaa - siis ohjelmaan.
Rynnii väkisin mokoma linssilude avustajia tönien kameran etee.
Onneksi on keksitty kanavalitsin!!! - Anonyymi
Niin mitä tekee Huvila ja Huussi ohjelmassa? Mikä virka tyhjää höpöttää!
- AnonyymiUUSI
Olen samaa mieltä.Miksi huvila ja huussi ohjelmassa Kyllä tekijät ja suunnittelijat hoitaa kohteiden esittelyt ilman A.Ihamäkeä.Täysin tarpeeto ta ottaa Anni ohjelmaan.Voisivat keksiä jonkun oman ohjelman hänelle jos löytys jotain muuta.Tietää itsekin ettei häntä tarvita kiekumaan ohjelmaan.Koko ohjelma menettää kiinnostustaan
- Anonyymi
Lopetin Aamulypsyn kuuntelemisen kun kirkui ja kiljui.
- Anonyymi
Hyvin palkattu onkohan Jaajon kanssa styylannut välillä.
Kuulemma paras palkka radiossa. Muut saavat huonoa palkkaa.
Suhteilla saanut palkan.
Tunkee kuulemma väkisin joka ohjelmaan ja vetää välistä ohjelmia.
Miehet hänelläkin vaihtuneet usein ja eikö tämä hänen miehensä ollut Voutilaisen lakanoissa välillä!?
Kyllä nämä ns.pintaliitäjät makaavat kaikkien kanssa!
Minusta hän on ollut aina tyrkky, myös asunto ohjelmiin väkisin tunki.
Ei mikään erikoinen juontaja oikeasti huono on!- Anonyymi
Anni Ihamäki sisäpiirin kiertopalkinto. Kuka onkaan seuraava peitto? Eikö sisällöntuottajilla ollut mitään tolkkua kun toivat tämän hevosnaamaisen rumiluksen televisioon hirnumaan. Radion deletoin listaltani kirkujan vuoksi pois. Nyt lähti jokainen tv-ohjelma jossa on vilauskaan tästä romuluisesta molokkityrkystä.
Tyrkki vielä naamansa ilmaiseksi saadun Huawei "älykellon" mainokseen. Mahdolliset ostajat peruvat hankintansa.
Sääli nuorta Ihamäen poikaa.
- Anonyymi
Annilla on hyvänmallinen suuvärkki moneen tarpeeseen.
- Anonyymi
Ehkä surkein juontaja koko historian aikana. Ei pysty katsoo mitään missä hän on mukana, on se vaan niin hirvee akka.
- Anonyymi
Totanoin on sana jota hokee koko ajan
- Anonyymi
Peukku
- Anonyymi
Kuinka moni muu on ostanut talot ja mökit hirnumalla ja ikeniä näyttämällä. Sukunimiä alkaa olla jo niin monta et kuhta unohtaa itsekkin tyttönimensä.
- Anonyymi
Aivan
- Anonyymi
Samaa kastii vapun kaa. Molemmat täysiä nollia ja tyrkkyjä!
- Anonyymi
Eikö tämä Ilkka ollut Laura V;n oppipoika aiemmin.
Miten tämä Anni valitaan joka ohjelmaan suhteilla kun Jaajo suosittelee ja ihan onneton hän on mökkiohjelmissa Huvila- ja Huussi mitä hän tekee muuta kuin on seura neitinä.
Nyt Mtv;3 on valinnut hänet soppaohjlemaan ja miksi, mitä osaamista häenllä on ja mikis nämä samat henkilöt pyörivät joka kanavalla ja aina samat naamat, ihan kyllästyttää nähdä joka kanavilla samoja juontajia.
Eikö ole uusia raikkaita juontajia ja naamoja ruutuun, eikä tuotanto ja ohjaajat osaa valita vai onko niin sisäsiittoista kun aina samat naamat ruudussa.
Sama koskee ohjelmasarjoja, tv-sarjoja aina samoja sielläkin, eikä suomessa ole uusia kasvoja ja uudistukaa. Näihin samoihin naamoihin kyllästyy ja tv kiinni, kanava vaihtuu hyvin pian.
Yle älkää muuten ottako persuja ruttun lainkaan ohjelmiiin koska haluavat jaa Ylen alas.- Anonyymi
Tulee halvaks
- Anonyymi
Muistaakohan enää edes omaa nimeään kun niin tiuhaan on nimi vaihtunu!
- Anonyymi
Ei siinä piha ohjelmassa edes tarvis olla tän annin kaltaista idioottia kiljumassa!
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 616113
- 615542
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise1194208- 543842
- 143775
- 323199
- 632951
- 592826
- 682558
- 471940