Anni Ihamäki

Anonyymi-ap

ei ollut yksin kun alkoi seurustelemaan Ilkan kanssa. Oli tukevasti avoliitossa / parisuhteessa ja olivat häitäkin suunnitelleet. Annilla on muisti heikentynyt raskauksien myötä.

13

1709

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Miten tuo nainen on päässyt juontajaksi telkkariin? Ei sovi rääsyineen ja kiljahduksineen sinne alkuunkaan!

      • Anonyymi

        Otsatukka tai ei, aina yhtä ärsyttävä, huutaa koko ajan kuin Vappu Pimiä


      • Anonyymi

        Keksi hyvä laulu nykäsen muijasta piasta kun rakastaa olla esillä keksii juttuja esim otin sormukset pois ym ym tyhmiä juttuja.


    • Anonyymi

      Lopetin Aamulypsyn kuuntelemisen kun kirkui ja kiljui.

    • Anonyymi

      Hyvin palkattu onkohan Jaajon kanssa styylannut välillä.
      Kuulemma paras palkka radiossa. Muut saavat huonoa palkkaa.
      Suhteilla saanut palkan.

      Tunkee kuulemma väkisin joka ohjelmaan ja vetää välistä ohjelmia.
      Miehet hänelläkin vaihtuneet usein ja eikö tämä hänen miehensä ollut Voutilaisen lakanoissa välillä!?

      Kyllä nämä ns.pintaliitäjät makaavat kaikkien kanssa!

      Minusta hän on ollut aina tyrkky, myös asunto ohjelmiin väkisin tunki.

      Ei mikään erikoinen juontaja oikeasti huono on!

      • Anonyymi

        Anni Ihamäki sisäpiirin kiertopalkinto. Kuka onkaan seuraava peitto? Eikö sisällöntuottajilla ollut mitään tolkkua kun toivat tämän hevosnaamaisen rumiluksen televisioon hirnumaan. Radion deletoin listaltani kirkujan vuoksi pois. Nyt lähti jokainen tv-ohjelma jossa on vilauskaan tästä romuluisesta molokkityrkystä.
        Tyrkki vielä naamansa ilmaiseksi saadun Huawei "älykellon" mainokseen. Mahdolliset ostajat peruvat hankintansa.
        Sääli nuorta Ihamäen poikaa.


    • Anonyymi

      Annilla on hyvänmallinen suuvärkki moneen tarpeeseen.

    • Anonyymi

      Ehkä surkein juontaja koko historian aikana. Ei pysty katsoo mitään missä hän on mukana, on se vaan niin hirvee akka.

      • Anonyymi

        Totanoin on sana jota hokee koko ajan


    • Anonyymi

      Kuinka moni muu on ostanut talot ja mökit hirnumalla ja ikeniä näyttämällä. Sukunimiä alkaa olla jo niin monta et kuhta unohtaa itsekkin tyttönimensä.

      • Anonyymi

        Aivan


    • Anonyymi

      Samaa kastii vapun kaa. Molemmat täysiä nollia ja tyrkkyjä!

    • Anonyymi
      UUSI

      Eikö tämä Ilkka ollut Laura V;n oppipoika aiemmin.

      Miten tämä Anni valitaan joka ohjelmaan suhteilla kun Jaajo suosittelee ja ihan onneton hän on mökkiohjelmissa Huvila- ja Huussi mitä hän tekee muuta kuin on seura neitinä.

      Nyt Mtv;3 on valinnut hänet soppaohjlemaan ja miksi, mitä osaamista häenllä on ja mikis nämä samat henkilöt pyörivät joka kanavalla ja aina samat naamat, ihan kyllästyttää nähdä joka kanavilla samoja juontajia.

      Eikö ole uusia raikkaita juontajia ja naamoja ruutuun, eikä tuotanto ja ohjaajat osaa valita vai onko niin sisäsiittoista kun aina samat naamat ruudussa.

      Sama koskee ohjelmasarjoja, tv-sarjoja aina samoja sielläkin, eikä suomessa ole uusia kasvoja ja uudistukaa. Näihin samoihin naamoihin kyllästyy ja tv kiinni, kanava vaihtuu hyvin pian.

      Yle älkää muuten ottako persuja ruttun lainkaan ohjelmiiin koska haluavat jaa Ylen alas.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Janne Ahonen E R O A A

      Taas 2 lasta jää vaille ehjää perhettä!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      106
      1768
    2. Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet

      Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K
      Maailman menoa
      127
      1472
    3. En kai koskaan saa sinua

      Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k
      Ikävä
      93
      1336
    4. Nyt on aika laittaa parit selkoon.

      Onko pareja täällä. Laita kirjaimet kuka tykkää kenestäkin ?
      Ikävä
      62
      1181
    5. The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."

      Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut
      Tv-sarjat
      10
      1068
    6. Saran ökytyyli käänsi katseita.

      On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      119
      1052
    7. Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä

      Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall
      Maailman menoa
      216
      858
    8. Ootko huomannut miten

      pursuat joka puolelta. Sille joka luulee itsestään liikoja 🫵🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      151
      819
    9. Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta

      Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht
      Ikävä
      57
      783
    10. Miksi ihmeessä?

      Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek
      Ateismi
      20
      728
    Aihe