Onko luotettava isännöintifirma, onko mitään moitteita toiminnasta?
Kiinteistötahkola toiminta
Anonyymi-ap
4
134
Vastaukset
- Anonyymi
Suurin osa taitaa olla ns toimisto isännöitsijöitä eli tekninen osaaminen puuttuu. Toki jos isännöitävä kohde uudehko ja renontteja tms ei tulossa niin kait sen merkonomikin isännöi 🤔
- Anonyymi
Eipä juuri huonompaa valintaa voisi tehdä, sattuu kun olemaan lestafirma. Teettää remontit ynnämuut uskonveljien ylilaskuttavilla firmoilla. Paljon ammattitaidottomia isännöitsijöitä.
- Anonyymi
Juu tästä ollut joskus isomminkin juttua mediassa..
- Anonyymi
Oisko kaikilla mahdolista käyttää muita isönintipalveluja..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522206
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3481461Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.971453- 1771332
- 681101
- 35978
Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59950Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31949Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta27872Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46859