Terapeutitarta ikävä

Mutta terapeutitar on kylmä nainen. Hän ei anna minulle huomiota. Hänen sydämensä on kuin jäätä. Hän haluaa tunnekylmästi kiduttaa minua.
453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hänen sylinsä ja tissinsä ei ole minua varten.

Äänestä

Hämeesä oli sievä psykiatrian hoitaja aikoinaan hänen kanssaan oli kiva keskustella silloin kun pelkäsi menettävänsä tyttärensä kun tyttö viilteli itseään oli pakko ottaa silloi töistäkin saikkua kun ei tullu töihin keskittymisestä yhtään mitään

Äänestä

Kyllä voi myös rakastua hoitaviin tahoihin. Ei siinä mitään väärää ole.

Äänestä

Se on vaan se ongelma että kun hoitosuhde katkeaa tai katkaistaan niin tajuaa että oli kuitenkin maksettu nainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mutta terapeutitar on kylmä nainen. Hän ei anna minulle huomiota. Hänen sydämensä on kuin jäätä. Hän haluaa tunnekylmästi kiduttaa minua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu