Kuka tää on?

Kuka tää tyyppi on?? On aivan sairaan tutun näkönen! Onks tää ollu jossain Idolsis tai muuta vastaavaa???

http://irc-galleria.net/view.php?nick=EetuXx
31437
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on joku pölkkypää, joka muiden mukana laittaa noita "makeita" kuvia nettiin, ei aavistustakaan ko. tyypistä.

Äänestä
  • Näyttää muinaisen Videotreffit-ohjelman juontajalta Eetulta. En usko, että kuvat on laittanut joku muu. Onhan se tietysti mahdollista, mutta tuo on ollut galleriassa jo vuosia ja vaikuttaa muutenkin "aidolta."

    Äänestä

viteotreffien eetu, ja tosiaan eetuhan tykkää pojista...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hksldougdsg kirjoitti:

Kuka tää tyyppi on?? On aivan sairaan tutun näkönen! Onks tää ollu jossain Idolsis tai muuta vastaavaa???

http://irc-galleria.net/view.php?nick=EetuXx

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu