Kyllä tämäkin aamu on opettanut

Älä kysyä neuvoa keltään tai luota kehenkään. Toivottavasti saavat itse sen kaiken pahan mitä minulle siirsivät. Sitä todella toivon.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tai kerro asioistasi kellekkään.

Äänestä
  • Jos laittavat vielä puhumaan, vedä niiden naisia "turpaan". Tai vielä heikompia niin pysyvät poissa ja toivottavasti vielä kärsivät oikein kunnolla.

    Äänestä

Miltä se tuntuu kun oma sukulainen pitää täytenä idioottina..? Miltä se tuntuu?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Älä kysyä neuvoa keltään tai luota kehenkään. Toivottavasti saavat itse sen kaiken pahan mitä minulle siirsivät. Sitä todella toivon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu