Psykopatiatesti

Uskallatko? Klikkaa tuosta:
https://www.is.fi/terveys/art-2000009111585.html
Ei ole mikään leikkimielinen visa, vaan ihan oikea lähtötesti.
9169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

12 pistettä tuli. En sovellu psykopaatiksi.

Äänestä

Lopputulos: 80 prosentilla ihmisistä on enemmän psykopaattisia piirteitä kuin sinulla.

Äänestä

lausunto oli,

sinä et ole psykopaatti,
yli 90% ihmisissä on enemmän psykopaattia piirteitä kuin sinulla,

Äänestä

Terve yhteisö ei kaipaa oman edun ajajia, ei psykopaatteja eikä mielistelijöitä.
Mielistelijä ajaa omaa etuaan, yrittää kerätä suosiota mielistelemällä
tai alistaa ylistämällä ja suostuu mihin vain, koska pelkää kuollakseen ristiriitoja
ja suosionsa menetystä.

Äänestä

Tietenkin jokainen vastaa kysymyksiin niin, ettei totuus paljastuisi. Testin pitäisi olla sen laatuinen, että ns, oikeaa vastausta ei voisi arvata.

Äänestä
  • olet väärässä,
    nimen omaan hyvän omantunnon omaava rehellinen ihminen
    varmasti vastaa rehellisesti kysymyksiin,

    muutenhan jo testiä tehdessä tietää ettei vastaus pidä paikkaansa, hah,

    omituinen oli mielipiteesi,

    etkö uskalla vastata rehellisesti,
    jos et niin sinähän petät itseäsi
    ja kun pystyy pettämään itseään niin pystyy kyllä pettämäämään kaikkia muitaki
    ihmisiä,

    tommosen petturin kanssa parisuhde on varmasti maanpäällinen helvetti,
    pahuuden lietsoja ympäristöönsä ja läheistensä suureksi kärsimykseksi,

    eipä haluais ikinä tavata tommosta inhokki ihmistä, joka ei pysty edes itseleen olemaan rehellinen, huh huh,

    Äänestä

Katson paljon paattiohjelmia taivaskanavilta, koska paattia ei voi kasvattaa mutta se jättää merkkejä etukäteen, tänään katsoin Yun tarinaa

Japaniäiti liiankiltti tuli Kolumbiaan ja teki pari kakaraa ja pääsi greencardilla äijää pakoon Texasiin 19 vuotiaan Yun kanssa joka on paatti ja ehkä ihankakarana päätäänsei näänhakannut autistisoireillut, äiti erittäin huonosti ja poika vähän paremmin puhuivat englantia, äiti espanjaa ja molemmat japania

Mitättömän näköinen Yu ei tietty osannut mitään eikä saanut naisia joten sai yhteen Maggieen pakkomielteen ja kun näki parkkipaikalla tämän suutelevan Juan Carlosia am puimolemmat 9- millisellä, JCkuoli ja Maggie halvaantui, elinkautinen

https://www.mysanantonio.com/news/local/article/planet-fitness-shooter-gets-life-sentence-4673522.php

Äänestä
  • Tämä muistuttaa Suomen Jokelan ampumista taustoiltaan mutta kun Suomessa pKoreassa Venäjällä .... ei kerrota mitään

    paattien ja rikosten tuntemus sosdemiassa on todella heikko

    Paattia ei voi kasvatuksella parantaa biologia määrää niin paljon

    Äänestä

Jos testi tehdäön Israelin,Ukrainan,UK ym hallinnon edustajille niin tulos on 100% psykopaatti. Zionistit natseja Israelissa. Ihmiskunnan vihollisia tuhansia vuosia. ISO ONGELMA.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Uskallatko? Klikkaa tuosta:
https://www.is.fi/terveys/art-2000009111585.html
Ei ole mikään leikkimielinen visa, vaan ihan oikea lähtötesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu