Erika Wikmanista tulee äiti

Ilmankos on pyöristynyt viime aikoina. Jussi pääsi nopeasti asiaan.
381090
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 38

Vanhimmat

Onneksi olkoon! Tuleeko sukunimeksi Wikman-69?

Äänestä
  • Tulee 👍

    Äänestä

  • Toivottavasti synnytys ei ole kovin vaikea.......LOL

    Äänestä

Pullea nainen.

Äänestä

Jyrki vai Danny polkaisi?

Äänestä
  • Oliko kumpikaan kun koiraa pukkaa🤔

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Oliko kumpikaan kun koiraa pukkaa🤔

    Antoiko koiran astua?

    Äänestä

Lasulle töitä tiedossa...

Äänestä
  • Todellakin!

    Äänestä

Onnea!

Äänestä

Joo koiraäiti😉💃. Nyt pääsi pierukin😬. Jukra et kaikki pitää tiedottaa !!.

Äänestä

Milloin on laskettu aika?
Kuka on lapsen isä?

Äänestä
  • ONNEKSI saa koiran, ei lasta!!!!

    Äänestä

Lastenvaunut jo ostettu.

Äänestä

Tää lässytys ku joku hankkii koiran mutta puhutaan lapsen saamisesta alkaa oleen jo ihan sairasta touhua.

Äänestä
  • Sopii juuri näille tyhjäpäille....joo meille tulee perheenlisäystä.....eka ultra ja siellä jo näkyy...

    Tyhjästä on paha nyhjästä.

    Äänestä

Tutteja ja tuttipullo varmaan jo ostettu.

Äänestä

Tuleeko tyttö vai poika vaiko molemmat?

Äänestä

Koirasta revitään lööppejä jo ennen kuin se on edes Erikan vastuulla. Ehkä tiedossa on myös jotain kivaa kaupallista yhteistyötä koiratarvikealan kanssa?

Sehän on selvä, että Erika on nyt hankkimassa asustetta. Erikalle on tietenkin kaikkein tärkeintä koiran ulkomuoto ja kuvauksellisuus. Mikähän rotu on kyseessä?

Lyttykuono, joka ei hengitysvaikeuksiensa takia vaadi kunnon ulkoilutusta? Lyttykuonon kärsimys nostattaisi myös tosi paljon lööppejä.

Joku tosi pieni koira, jolle uusia asusteita voi ostaa vaikka päivittäin. Plussaa, että koiraa voi roikottaa toisella kädellä kun muuten pyllistää sopivassa kuvakulmassa.

Kuvauksellinen husky tai weimarinseisoja - tjaah, liikaa vaivaa. Ehkä koiran voisi kuitenkin dumpata välillä vanhempien hoitoon?

Lööpeistä selviää pian🙄

Äänestä
  • Tuollainen on monen diivan koiraparan kohtalo. Mitäs eläimen hyvin voinnista, kunhan saa hyviä kuvia!

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Tuollainen on monen diivan koiraparan kohtalo. Mitäs eläimen hyvin voinnista, kunhan saa hyviä kuvia!

    Ass Böllörf

    Äänestä

  • HAHHAHHH täällä oli lyttykuono jo ekana arvauksena kuukausi sitten.

    Oikeaan näytti osuvan😱

    Äänestä

  • Samanlainen kuin emäntänsä, kuono lytyssä....HUAH

    Äänestä

Äiti ainesta.

Äänestä

Uskokoon kuka haluaa.Ottaa koiran ja kertoo tulevansa " äidiksi "

Äänestä

Täällähän se koira-asuste rotu olikin arvattu jo ajat sitten

"Lyttykuono, joka ei hengitysvaikeuksiensa takia vaadi kunnon ulkoilutusta? Lyttykuonon kärsimys nostattaisi myös tosi paljon lööppejä."

Juuri näin. Vikman nosti jo ekassa koiransa esittelulööpissä asian esiin. Lisää lööppejä.

Vinkkinä jatkoon, että kun kyllästyy voi helposti selittää koiran lopettamisen sen hengitysongelmilla

Äänestä

Tukevan näköinen se ällötys onkin.

Äänestä
  • Puhutko nyt laulajatähdestä vai koirasta?

    Äänestä

  • Vähän kyllästyttää kun Vikmania haukutaan valtavan lihavaksi. Ei hän ole valtavan lihava. Hänellä on paljon löysää läskiä mitä tulee ihmiselle joka ei harrasta liikuntaa lainkaan ja syö tai juo runsaasti höttöhiilareita.

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Vähän kyllästyttää kun Vikmania haukutaan valtavan lihavaksi. Ei hän ole valtavan lihava. Hänellä on paljon löysää läskiä mitä tulee ihmiselle joka ei harrasta liikuntaa lainkaan ja syö tai juo runsaasti höttöhiilareita.

    Erika on kertonut- lööppi saatiin siitäkin - tehneensä elämäntapamuutoksen Vain elämää- kuvausten jälkeen. Minkäänlaisia tuloksia elämäntapamuutoksesta ei kyllä ole nähtävissä. Että voikin joku ihminen olla kaikissa tekemisissään ja puheissaan umpikiero.

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Vähän kyllästyttää kun Vikmania haukutaan valtavan lihavaksi. Ei hän ole valtavan lihava. Hänellä on paljon löysää läskiä mitä tulee ihmiselle joka ei harrasta liikuntaa lainkaan ja syö tai juo runsaasti höttöhiilareita.

    Erika on kehupositiivinen.

    Äänestä

Pyhä jysäys, on se Danny sitten viriili äijä ikäisekseen?

Äänestä

Meinaat että rumpali kävi paneen?

Äänestä

Danny on aina tehnyt bisnesdiilejä. Dannyn tytär on kertonut asiasta julkisuudessa ja vihjannut että Helmin seuraneitirooli olisi myös bisnesdiili.
Miten kuvittelette Erikan ja Dannyn suhteen poikenneen tästä? "Pariskunnalla" on 50 VUODEN IKÄERO.

Äänestä
  • "Heidi kertoo kirjassa, että hänen isällään on taito johtaa julkisuutta ja esiintyminen on isän elämä.

    – Viimeaikaista julkisuutta nuoren tytön kanssa on ehkä hankala ymmärtää, mutta miettiä voi, onko sekin osa hänen laatimaansa käsikirjoitusta. Toisaalta tiedän, että isä tarvitsee apua. Isä ei osaa esimerkiksi laittaa lainkaan ruokaa. On hienoa, että joku pitää hänestä huolta."

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    "Heidi kertoo kirjassa, että hänen isällään on taito johtaa julkisuutta ja esiintyminen on isän elämä.

    – Viimeaikaista julkisuutta nuoren tytön kanssa on ehkä hankala ymmärtää, mutta miettiä voi, onko sekin osa hänen laatimaansa käsikirjoitusta. Toisaalta tiedän, että isä tarvitsee apua. Isä ei osaa esimerkiksi laittaa lainkaan ruokaa. On hienoa, että joku pitää hänestä huolta."

    Täältä https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/heidi-tytar-ei-puhunut-dannylle-vuosiin-kun-suhde-armi-aavikkoon-paljastui-tytar-kertoo-uutuuskirjassa-isastaan-viimeaikaista-julkisuutta-nuoren-tyton-kanssa-on-ehka-hankala-ymmartaa/8274864

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ilmankos on pyöristynyt viime aikoina. Jussi pääsi nopeasti asiaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu