Rietas vanhempi nainen salaiseksi seksikaveriksi

Kyllä, pakkoa sanoa että 50+ naiset antavat parasta ja monipuolisinta läsnäolevaa seksiä. Ei tarvitse ujostella, ei pohtia turhia pinnallisia asioita. Osuisikos kenties palstalle joku ihana rietas minua reilustu vanhempi nainen, joka salaa ehkä fantasioi salarakkaasta tai muuten vain vakituisesta kokeilunhaluisesta seksikumppanista.

Seurastasi olisi kiinnostunut varattu 42v mies pks, luotettava ja turvallinen, rietas ja estoton nautiskelja. Mikäli tunsit hyvänlaatuisen sykähdyksen, tule juttelemaan privaatisti kanssani. Löydät minut suomi 24 treffien puolelta nimimerkilläni.

7

647

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Heissan tässä syksypimeetä aikaa vietetään,mä olen
      rva 52v, Keravalta.Kyllä isot rinnat,pyöreät pullukka muodot,kyllä ihan helveti kiihottava näkönen olen
      Että olen myös sala himokas rva ,tosi kovie mieste otettavaksi.Olen varmasti sopivasti tuhma Irstas söpö pullukka,haluan alistua tuhmiin irstaisii yön syntisii touhuihin,toive mitä syntisempi irstaampi on
      miehen rajut otteet ,sen parempi sitä haluan ,että saan ,tulen otetuksi.
      Luotettava terve rva olen alapäästä että yläpäästä.
      Tätä jään odottamaan.

      • Huomenta rva52, kuulostat oikein haluttavalle ja hyvän matkan päässä minusta. Tutustuisin mielelläni sinuun, tule suomi24 treffien puolelle ja etsi nimimerkkini tai ehdota vaihtoehtoista tapaa jutella privaatisti.


      • Niin, sellainen ketä on asiasta kiinnostunut ei täällä huutele vaan etsii nimimerkillä treffien puolelta ja tulee asiallisesti juttelemaan privana.


      • Anonyymi

        Siis sinä onneton


    • Anonyymi

      Olisiko Jyväskylässä halukasta 50 naista, rouvaa vailla kokeilun haluista mies seuraa?

      • Anonyymi

        Ei edes rahasta sulle limarotta 🤮


    Ketjusta on poistettu 101 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      76
      5914
    2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      279
      5206
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      45
      3284
    4. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

      joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
      Maailman menoa
      105
      2703
    5. Lopetan ikävöinnin

      Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
      Ikävä
      10
      2656
    6. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      4
      1635
    7. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

      Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
      Maailman menoa
      15
      1585
    8. Vihervassarit

      Vihervassarit sitä, vihervassarit tätä. Minulla on paha mt-ongelma. Se tuli lobotomian jälkioireina. Vihervassarit tät
      Maailman menoa
      29
      1428
    9. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      21
      1390
    10. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

      Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
      Ikävä
      134
      950
    Aihe