Koiruli palomestarina

Anonyymi-ap

7

170

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hyvä syy kieltää rakit kerros- ja rivitaloissa.

    • Anonyymi

      Noita tapahtuu paljon, rakki tai useampi keskenään asunnossa ja syttyy tulipalo tai yöllä kun omistaja nukkumassa, siinä on sitten vaarasa kuolla naapuritkin. Aiheuttavat myös vesivahinkoja kun repivät pakastimen ja jääkaapin ovet auki ja sulamisvesi valuu rakenteisiin. Tupakointikielto saatu jo aikaiseksi, milloin rakkikielto, se on paljon tärkeämpi. Siirtymäkaudeksi rakkihullut rakkeineen pitäisi siirtää samoihin vanhoihin purettaviin taloihin.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Hänellä oli varmasti nälkä. Älkää moittiko häntä.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Rakeista on moneksi, etenkin pittbullit tykkää plastiikkakirurgin hommista. Tälläkin naisella oli näppy huulessa niin koiruli päätti poistaa sen, nainen sai kokonaan uuden huulen.
      https://www.iltalehti.fi/muutlajit/a/45f81e8f-7aef-4ee6-8329-e7b5e4955825

      Ei iannata mennä pussailemaan ellei halua uusia huulia tai vaikkapa uusia raajoja ja ainahan näissä operaatioissa lähteä henkikin.

      • Anonyymi

        Naiset tykkää jännämiehistä ja jännärakeista :D:D:D


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      198
      2049
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      158
      1412
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      224
      1034
    4. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      71
      907
    5. 58
      888
    6. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      71
      813
    7. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      47
      803
    8. 93
      777
    9. Martina avaa suhdettaan

      IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      200
      697
    10. Martinan alamäki jatkuu

      Surkeasti menee ... https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/f899cee6-e216-4bd1-be3e-c61f68e67a4c ”Surkeasti kulkee”
      Kotimaiset julkkisjuorut
      151
      666
    Aihe