Onnea Jaatinen !

Anonyymi-ap

Teollasi sait nimesi Ylivieskan historiaan. Tosin ei mitenkään positiivisessa mielessä. Ole ylpeä ja kulje nokka pystyssä näiden pettämiesi kansalaisten joukossa jos kehtaat. En kuitenkaan usko, että edes osaat hävetä. Toivottavasti joka ilta sängyssä unta odotellessasi tämä tekosi on mielessäsi.

31

1639

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tämähän on hyvä sillä tuo lisää kepun ahdinkoa ja alasajoa .Eikös se ole hyvä.

      • Anonyymi

        Vanha viisaus : Kepu pettää aina, pitää yhä paikkansa !!


    • Anonyymi

      No noinhan kepulaiset toimii aina oma napa ens, ohan se nähty tuulivoima hyvä esimerkki

      • Anonyymi

        saarikko tyytyväisenä ei ole pajatso vielätyhjä.no se on mitä pajatsoa kasoo ressut on täynnä


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        saarikko tyytyväisenä ei ole pajatso vielätyhjä.no se on mitä pajatsoa kasoo ressut on täynnä

        saarikko on ainakin täynnä. Pituus ja paino on hänellä sama. 154.


      • Anonyymi

        No, onneksi demarit ja muut puolueet ei tee niin!?
        Ed. mainittu oli sarkasmia. Persuille tiedoksi. Muuthan tämän ymmärsivätkin.


    • Anonyymi

      On ihmisiä, joilla ei ole omaatuntoa. Narsistisia luonteenpiirteitä omaava. Häikäilemätön otus tämä on.

      • Anonyymi

        jaatiselle patsas pitää touhuta ylivieskaan,joku sairaalan kaata aiheinen.


    • Anonyymi

      Kiitoksia kaikille luottamuksesta. Yhdessä katsellaan tulevaisuutta kirkkain silmin. Pää pystyssä eteenpäin.

      • Anonyymi

        tuo ei ole jaatisen käsialaa,kirkkain silmin ei voi katsoa kepun alasajoa ja sairaala siinä samassa.


    • Anonyymi

      Saatto hoitaja.

    • Anonyymi

      Todella tyhmä teko jaatiselta, nopea takin kääntö ja äänestäjien pettäminen. En ymmärrä miten kehtaa enää toimia politiikassa. Vanha mies joutaisi jo pois tuhoamasta keskustan kannatusta.

      • Anonyymi

        tosi kirjoitus poistetaanaina .mihin jaatinen sijoittaa koko osaston potilaat mikä lopetetaan ylivieskasta.


    • Anonyymi

      Keskustan kannatus tipahtaa, nyt on jaatinen Ylivieskan häpeäpilkku, vähät välittää sairauksia potevista osastopaikan ja avun tarvitsijoista. Missä on naiset ja miehet jotka ovat enää rehellisiä politiikassa, ei ainakaan keskusta nouse enäö tuon teon jälkeen, valta kilahti päähän ja heti oli valmis kääntämään takkia. Tarvitaan rehellinen ja sanansa pitävä ihminen ajamaan meidän asioita. Hämärää suhmurointia on nyt liikaa. Jaatinen kyllä yllätti jopa itsenikin, ennen keskustaa äänestin, nyt EN ikinä enää äänestä tätä takin kääntäjä puoluetta jossa valta ja raha vie, normaalit ihmiset jäävät heti kun parempaa tarjolla mielistelemällä ylempiään. Typerä mies ja itsekin tunnen oloni typeräksi kun uskoin keskustan auttavan meidän kaupunkin asioita, terveyskeskusten asiakkaita palveluita ym mutta totuus näkyi nyt koko ylivieskan asukkaille. Miten kehtaa edes enää kulkia täällä, onko niin kova vallan ja rahan himo sekoittanut lääkärismiehen pään. Häpeä nyt koko ammattikuntasi puolesta. Jätit meidät pulaan tk:ssa ja koko pohjanmaan alueella.

    • Anonyymi

      Lestakeput taustalla häärää ja hyväveli koplaa ja suhmuroi. . . .

      • Anonyymi

        ja kun tulee vaalit niin maksavat äänten laskijoille että muutama lappu tulee heille.ja ylimääräisiä lappuja laittavat samanlaista kuin venäjällä.suomi on pahemnpi kuin venäjä.ja korruptitunut enempi kuin venäjällä


    • Anonyymi

      Jaatinen! tee yksi palvelus vielä, eroa tehtävistäsi ! Tällä tavalla voit edes osittain korvata tämän petturuutesi Ylivieskalaisia kohtaan.

    • Anonyymi

      Elä unta nää että selvä NARSISTI katuu. Käytös ollut tk.ssa kuultuna ja nähtynä sellaista ettei uskoisi jotta moinen lääkäriksi päässyt.

    • Anonyymi

      Valtuustossakin vain vitsailet, ei minkäänlaista arvokasta käytöstä niinkuin kaikilla edeltäjilläsi on ollut. Hyvänä vitsinä varmasti näit vanhuksille ja sairaille aiheuttamasi kärsimyksenkin.

      • Anonyymi

        Hyvää isän päivää Jaatiselle,ja Pylväälle minkälaisen tulevaisuuden jätitte lapsille ja lapsen lapsille terveudenhuollossa,.toivottavasti paikkoja löytyy.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hyvää isän päivää Jaatiselle,ja Pylväälle minkälaisen tulevaisuuden jätitte lapsille ja lapsen lapsille terveudenhuollossa,.toivottavasti paikkoja löytyy.

        Näin kirjoitti Persu Hyvine toivotuksineen .


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Näin kirjoitti Persu Hyvine toivotuksineen .

        Ja näin viherkepu.


    • Anonyymi

      Jaatinen ja Alavieskan metsärosvo siinäpä oiva kepun voimakaksikko.

      • Anonyymi

        Pylväs ja Jaatinen ajaa hyvinvoimtia Ylivieskassa,


      • Anonyymi

        Yhäkö tuo metsärosvo keikkuu kunnan johdossa,eikö vielä ole älynnyt erota ??


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Yhäkö tuo metsärosvo keikkuu kunnan johdossa,eikö vielä ole älynnyt erota ??

        Hitsi,uskaltaako tässä joulukuusta lähtä hakeen kun tuollaisia mettärosvojaki alueella vielä vaanii?!


    • Anonyymi

      Ylivieskalainen ja ei ole miestä pitämään omien puolia muuta pois!!!Jaatinen

    • Anonyymi

      Onko hän hyvä lääkäri?

      • Anonyymi

        On jos oikea jäsenkirja


    • Anonyymi

      Kannattaa aloittajan nyt tässä vaiheessa lopettaa solvaaminen ! Yksi kynnys liikaa nyt jo ylitetty! Lopeta nyt, kun vielä kerkeät!

    • Anonyymi

      Näky jäävän eläkkeelle.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut = far-right Finns Party?

      Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M
      Maailman menoa
      82
      7433
    2. Demarilesbo synnytti lapsen

      Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art
      Maailman menoa
      204
      4670
    3. Opettaja teki pornoa sivubisneksenä

      Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn
      Maailman menoa
      73
      4618
    4. Ei me olla sielunkumppaneita

      jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v
      Ikävä
      58
      4140
    5. HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!

      "Sdp:n uusi talous­ääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen
      Maailman menoa
      71
      4127
    6. Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon

      Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu
      Maailman menoa
      33
      3629
    7. Porno-ope?

      Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e
      Maailman menoa
      61
      3025
    8. Sovitteko ulkonäöllisesti

      Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty
      Ikävä
      65
      2752
    9. Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?

      Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj
      Pori
      40
      1950
    10. Kaiken järjen ja logiikan voimalla

      Voin todeta nainen, että halusit vain sitä.
      Ikävä
      47
      1695
    Aihe