evincrude 225

mitä mieltä evarin 225 koneesta mikä on seissyt 4 vuotta kuivalla maalla . meneekö poijun painoksi vai ajoon?
1273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuskin kukaan osaa suoraan sanoa mitään varmaa mutta riippuu varmaan oleellisesti siitä, miten kuivaa se maa on ollut. Ajattelen siis, että onko jäänyt kuusen alle sateeseen vai onko pantu asialliseti suojattuna varastoon.

Asiallisesti suojattuna varmaan säilynyt kunnossa, muuten epävarmaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jpee kirjoitti:

mitä mieltä evarin 225 koneesta mikä on seissyt 4 vuotta kuivalla maalla . meneekö poijun painoksi vai ajoon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu