Kertokaa nyt mitä siinä Ulvilan kuolonkolarissa tapahtui? Ajoiko autoilija motoristin perään vaiko päinvastoin? Tiedotusvälineissä on vähän ristiriitaista tietoa.
Ulvilan kolari
7
2430
Vastaukset
- Anonyymi
Who cares?
- Anonyymi
Moottoripyörän perään ajanut on tappaja, ei se niin mene että hän saa 100 euron sakot kun tappaa jonkun, tappajaa pitää myös nuhdella.
- Anonyymi
Motoristi ajoi henkilöauton perään, mutta auton kuskia syytetään kuoleman tuottamuksesta. Eli nopeesti ajateltuna, rattijuoppo on vetänyt parkit, johon motoristi törmäsi.
- Anonyymi
Turvallisuusväli lienee unohtunut.....
Kaksi kommenttia peräänajosta ja kaksi täysin erilaista näkemystä kolarista😂
- Anonyymi
Motoristi ajoi autoa päin. Auto peruutti tielle ja pum. Näin kävi.Surullista.
- Anonyymi
Ai saakeli! Eli puhdas vahinko, ei siis mikään kohellus-onnettomuus.
Osanottoni edesmenneen omaisille. - Anonyymi
olitteko paikalla kun tämä onnettomuus tapahtui vai mistä tiedätte?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 59778
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel111763- 43636
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla212565- 40516
- 76513
- 51508
- 22496
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k82473Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai37470