Kertokaa nyt mitä siinä Ulvilan kuolonkolarissa tapahtui? Ajoiko autoilija motoristin perään vaiko päinvastoin? Tiedotusvälineissä on vähän ristiriitaista tietoa.
Vastaukset 7
- Anonyymi
Who cares?
- Anonyymi
Moottoripyörän perään ajanut on tappaja, ei se niin mene että hän saa 100 euron sakot kun tappaa jonkun, tappajaa pitää myös nuhdella.
- Anonyymi
Motoristi ajoi henkilöauton perään, mutta auton kuskia syytetään kuoleman tuottamuksesta. Eli nopeesti ajateltuna, rattijuoppo on vetänyt parkit, johon motoristi törmäsi.
- Anonyymi
Turvallisuusväli lienee unohtunut.....
Kaksi kommenttia peräänajosta ja kaksi täysin erilaista näkemystä kolarista😂
- Anonyymi
Motoristi ajoi autoa päin. Auto peruutti tielle ja pum. Näin kävi.Surullista.
- Anonyymi
Ai saakeli! Eli puhdas vahinko, ei siis mikään kohellus-onnettomuus.
Osanottoni edesmenneen omaisille. - Anonyymi
olitteko paikalla kun tämä onnettomuus tapahtui vai mistä tiedätte?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901338
- 45717
- 20649
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit48620- 53608
- 46579
- 76576
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132548Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan186525- 41522