Nämä rokotteet ei ole turvallisia!
monta rokotetta otatte?
Anonyymi-ap
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Oon ottanu 3 rokotetta. Ei ole ollut koronaa eikä muitakaan vaivoja.
Monta rokotetta ei ole mikään kysymys.
Nolla otettua..paitsi jäykkäkouristus joskus lapsena. Ei oo ollunna koronaa. Kaikki tutut jotka rokotettu ovat sairastaneet.
Mulla menee keppi jäykäksi kun käyn perspillua nuuhkimassa.
Samaa mieltä ei olla otettu ainuttakaan rokotetta, eikä ole koronaa ollut eikä muitakaan sairauksia,.Suurin osa ystävistämme ottaaneet monet rokotukset sairastaneet montakin kertaa koronan. Eräs tuttava, joka ei ole rokotettu sairastui koronasn. Oli niinkuin olisi ollut paha flussa ei sen kummepaa.
,
Meillä myös nolla rokottetta eikä olla koronaa sairastettu, ylläpito on kyllä outo kun poistelee joidenkin samantyyppisiä kirjoituksia. ????
Nytkö vasta tajusit? Koronarokotteethan eivät ole oikeita rokotteita, vaan kokeellisia infektioita, joilla ei ole edes pysyvää myyntilupaa. Verratkaapa kuolleisuuslukuja Israelissa ja Gazassa, toisen kansa pakkorokotettu, toisen ei. Kansanterveyspommi vasta tikittää.
Ootko sinä tyhmä?
Totta miksei ylläpito poista tätä..koskaa jurppii kun toisilta poistetaan, aivan samanlaisista kirjoituksista?
Perspilluilua koko touhu.
Lopeta tuo ällöttä perspillun toitotus, et käy täysillä
Taisi olla sterilointirokote se.
Syntyvyys Suomessa alimmillaan 1900-alun jälkeen ja kaiketi yli 10000 naista saanut koronarokotteesta pysyvät kuukautisoireet ja lisääntymiskyvyn menetyksen. Kannattaa todellakin uskoa viranomaisia ja YLE uutisia.