Herra A, jäin miettimään

Anonyymi-ap

Puhut siitä, ettei ole perhettä ja että olet sinkku. Annat ymmärtää, että kaipaat naista ja seksiäkin (vaikka sanot sen vähän huumorinkin varjolla ja hyviä käytöstapoja noudattaen). En ole niin herkkä, että tuo minua haittaa (valmensin vuosia 3 miehen kanssa, jotka ei alun jälkeen millään tavalla varoneet sanojaan… kun olimme viikon leirillä tai joku ” ihana” vanhempi oli varannut huoneet reissuille niin, että minut oli sujuvasti sijoitettu yhtenä jätkänä samaan miesten huoneeseen.

Olen pysynyt kauempana. Kunnioitan sanojasi kesäkuussa. Silti pidän sinua vielä ihanana miehenä. Jos sinua kiinnostaa kokeilla miltä tapailu tai läheisyys tuntuu, luulenpa, että kumpikin meistä täällä hetkellä tarvitsisi tukea toisistaan. En odota sitoutumista, mutta en myöskään sellaista pelkää, kun joskus tulee ajankohtaiseksi. En jaksa ottaa paineita, läheisyys ja läsnäolo riittää minulle tällä hetkellä! Tiedän että olet sitä vailla niin kuin minäkin. Yleensä suhde kehittyy itsestään, jos molemmista siltä tuntuu.

Pallo on sinulla! En jää odottamaan, mutta ilahdun silti, jos otat yhteyttä. ♥️ Olen varsin kiltti, ymmärtäväinen ja jalat maassa oleva nainen. Minua ei tarvitse pelätä.

Olet fiksu mies ja olen varma, että selviät näistä nykyisistä elämänmuutoksesta kohtuullisella hankaluudella!

0

55

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

        Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
        Maailman menoa
        34
        3438
      2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

        Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
        Maailman menoa
        13
        2828
      3. Menen nyt koisimaan

        Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
        Ikävä
        28
        2504
      4. Olisiko sinulla

        Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
        Ikävä
        42
        1937
      5. Pieni galluppi

        Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
        Ikävä
        53
        1789
      6. Haluaisin rakastaa sinua

        Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
        Ikävä
        15
        1780
      7. onko kaivattusi

        vaarallinen? :D
        Ikävä
        45
        1636
      8. KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!

        Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola
        Suomalaiset julkkikset
        10
        1478
      9. Oletko uhriutuja?

        vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
        Tunteet
        54
        1454
      10. Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta

        Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule
        Sinkut
        264
        1164
      Aihe