Saat potkia minua perseelle aina kun vain haluat. Olenko silti se sinun ainoa mies? Haluan voimakkaan, mutten liian hallitsevaa naista elämääni. Tv. Se sinun paras Kaveri.
Nainen, luuletko että saat pusun multa eka treffeillä? Saat ilman muuta.
Anonyymi-ap
3850
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 38
Vanhimmat
Ei minulla ole parasta kaveria eikä miespuolisia sellaisia.
Miksei? Mitä sinä pelkäät? Ei kaikki ihmiset ole vihollisia. Aloittajamies.
En pidä kaikkia vihollisinani? Ei minulla vain kavereita ole. Enkä pelkää mitään en edes kuolemaa.
Mutta sittenhän kaikki on hyvin. Sinä saat kavereita, kun lasket rimaa. Elät luontaistaloudessa ja unohdat ikävät miehet, joista olet ehkä riippuvainen. Miksi sulle näin kävi, kysy sitä itseltäsi. Tähdet kertovat totuuden.
En saa kavereita eikä se rimasta ole kiinni. En ole sellainen ihminen joka saisi kavereita. Eikä ole mitään ikäviä miehiä joista olisin riippuvainen? Eikä kaikki ole hyvin.
Mitä minulle kävi ja mistä voin kysyä totuutta?
Ota mies, äläkä puhu sille rakkaudesta. Menee pöljä mies ihan sekaisin. Puhu rahasta, että miten tästä selvitään. Se käsittää sen rakkaudeksi, ja silloin onni kukoistaa. Tsemppaan sua nainen onneton!
En halua olla miehen kanssa vain rahan takia vaan ihan rakkaudesta.
Hyvä sitten niin mutta muista, ettet sitten pelehdi muitten miesten kanssa. Olet hänen, joka sinut vihille saattaa. Jos häntä petät, et ole minkään arvoinen. Tai olethan, maininnan.
Miksi pettäisin miestä jonka kanssa menen vihille asti?
No siihen en ota kantaa. Voihan olla, että miehesi. No tuskin sentään, jos sinut saa. Rehellisyytesi palkitaan. Elätte onnellista elämää. Maailma on teidän varassa. Me kaikki elämme teistä ja jälkeläisistänne. Mainoskatko.
Ei nyt sentään. En minä sitä miestä tule saamaan milloinkaan.
Niin mutta kuitenkin. Ota huomioon, että tuolla asenteella et häntä miestä tule saamaankaan. Käy kampaamossa ja osta kasvoillesi uusi look face, main factor. Voi olla, että sinun ei tarvi häntä ottaakaan. Hän ottaa sinut!
Ei se kampaaja ihan riitä kun on pään sisällä vikaa. :D olisi lyhyt lento se kun tietäisi millaisen akan on itselleen ottanut.
Ehkäpä hänkin on sopivasti päänsä lyönyt. Älä mieti, mitä et tiedä, ne selviää aikanaan. Mieti sitä, mitä voit hänelle antaa. Vaikka vain perunan, jos ei muutakaan ole. Paras olis ottaa askeleita hänen suuntaansa. Kuormaa voi jakaa.
Ei hän ole päänsä lyönyt vaan fiksu kuin mikä. Ja minä taas tyhmin kaikista. Mahdoton yhtälö siis ei minun perunat taida riittää kun hän saa timantinkin jos haluaa.
No saa jos saa, tuskinpa sentään. Älä vain sinä anna periksi. Saat hänet, jos edes hymyilet hänelle ja osoitat, että tykkäät. Ei siinä muuta tarvita. Hän lankeaa syliisi, kuin lumihiutale.
Ei me nähdä enää joten en voi osoittaa mitään enää.
Nähdään me kulta rakas. Suotta hermoilet.
Vai että kulta rakas. Ei me edes tunneta mitenkään. Etkä tullut minulle puhumaan kun vielä nähtiin.
Koko ajanhan ole tässä yrittänyt selittää, että sinusta välitän. Silloin ei ollut mahdollisuutta tutustua, tiedät sen hyvin itsekin. Olen aina tykännyt sinusta aina. Suotta epäilet.
Sori, tuli kirjoitusvirheitäkin, kun sinua nainen ajattelen.
Ethän sinä ole minua tietänyt kuin alle vuoden ajan jos olet hän. Miten se on aina?
Ei kai tässä vuosisatoja lasketa. Siis sen ajan, kun tunnettiin rakas nainen.
Kun ei ole tutustunut niin ei myöskään tunne toista. Minä vain tiedän sen miehen ja siinä se.
Sinun pitää tutustua siihen mieheen, että saat häneen tuntuman. Vasta sitten tiedät, onko hän sulle sopiva. Siinä voi käydä niinkin, ettei kumpikaan uskalla lähestyä ja homma kaatuu siihen. Toivotaan, ettei niin käy.
Eli en tainnutkaan olla se rakas naisesi. :D ei me lähestytty kumpikaan toisiamme ja ei nähdä enää.
Jos olet ap, et ole hän rakas nainen.
En ole aloittaja ja olen nainen kirjoitan miehelle. Osuuko? :)
Sinäkin sanoit aiemmin ettet tutustunut siihen naiseen tuolla aikaisemmin?
Yritän uskoa tämän. Ja ei ollut niin hyvää mahdollisuutta tutustua kun olisi voinut. Olisi ihana uskoa että sinäkin minusta tykkäisit ja nähtäisiin vielä joskus. :(
Sanopa, miksei ollut mahdollisuutta tutustua?
Nämä itsekseenkirjoittelusi on hyvä mies niin noloa tavaraa kun tsemppaat mirlikuvitusystävääsi hyvin nololla tavalla, mutta ilmeisesti tälle rassukkanarratiiville on tilausta ja toiset yrittää kokea itsensä paremmaksi ihmiseksi naisvihamieliseen tapaan, uskottelemalla itselleen näiden aitouteen. Se vasta säälittävää on🥱
Ei yhden yhtä miehen feikkidialogis, mihin joku paksukaulainen akka tai lättänaama ei tulisi hirnumaan kuvitellen lyttäävänsä vertailujen sekä kateuden kohdettaan🤦♀️ Jos ihmiset alkaa kartella katkeria tästä syystä, jatkuva toisto tuskin ratkaisee dilemmaa😉
Sinulle on mies ilmeisesti varsin tärkeää fantasioida naiset itseäsi huomattavasti itseäsi tyhmemmäksi? Et ole varmaan ainoa petäjien peltoelvis lajissasi, joillekin miehille se tuntuu olevan oikein edellytys, että pelittää jos sinne asti koskaan pääsee eli ei pääse.
Onko tämä k-mieheltä kun k isolla?
Kenelle naiselle tämä aloitus on?
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
😍 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/girl4love
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞