Anteeksi rakas

Anonyymi-ap

Mies, mun tuli huutava ikävä sua, kun lähdin, olis mieli tehnyt palata takaisin ja viedä sut❤.. toivottavasti pääset turvallisesti kotiin. Yritin peitellä sitä mun tunnetta siinä kun juteltiin, mutta en tiiä kauanko pystyn enää.

3

344

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minulla on samanlaista esim. monen naisen kanssa. Olen ja peitellyt tunteita. Työpaikalla on sellaisia tilanteita on ollut pakko peitellä. Kerran meinasin ottaa erästä naista kädestä kiinni ja sanoa. Oli oltava kun viilipytty. Ei sen puolesta ole ollut sellasta naista. Kunnon naista ei ole ollut jotenkin päästä vinkanneita. Huono tuuri mulla.

      • Anonyymi

        Mua ei taas kiinnosta onko työpaikka vai ei, se ei ole este tunteiden näyttämiselle! mutta mun
        Juttu on nyt vähän eri, vaan pakko, en tee mitään, ennen kui olen aivan varma, mutta kyllä mä jo aikalailla olen..mutta en kauan enää pysty..siinäkö yrität pitää naaman peruslukemilla, vaikeaa:))


    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma

      Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?
      Sinkut
      320
      1782
    2. Odotan sitä hetkeä

      kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh
      Ikävä
      75
      1274
    3. Olen melko vakuuttunut

      etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok
      Ikävä
      83
      1267
    4. Leijonat Maailmanmestareita!

      Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!
      Maailman menoa
      134
      1147
    5. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      79
      927
    6. Minkälaisessa asennossa

      Haluaisit kaivattusi kanssa olla?
      Ikävä
      85
      861
    7. Sinä siellä lähistöllä

      Tahtoisin tutustua paremmin 💫
      Ikävä
      48
      833
    8. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      117
      787
    9. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      48
      770
    10. Sitä saattaa vähän hölmöillä

      rakkauspäissään, jos tunteita on enemmän kuin osaa käsitellä. Alkuhölmöilyt on söpöä ja sallittavaa.
      Ikävä
      60
      726
    Aihe