Mies, mun tuli huutava ikävä sua, kun lähdin, olis mieli tehnyt palata takaisin ja viedä sut❤.. toivottavasti pääset turvallisesti kotiin. Yritin peitellä sitä mun tunnetta siinä kun juteltiin, mutta en tiiä kauanko pystyn enää.
Vastaukset 3
- Anonyymi
Minulla on samanlaista esim. monen naisen kanssa. Olen ja peitellyt tunteita. Työpaikalla on sellaisia tilanteita on ollut pakko peitellä. Kerran meinasin ottaa erästä naista kädestä kiinni ja sanoa. Oli oltava kun viilipytty. Ei sen puolesta ole ollut sellasta naista. Kunnon naista ei ole ollut jotenkin päästä vinkanneita. Huono tuuri mulla.
- Anonyymi
Mua ei taas kiinnosta onko työpaikka vai ei, se ei ole este tunteiden näyttämiselle! mutta mun
Juttu on nyt vähän eri, vaan pakko, en tee mitään, ennen kui olen aivan varma, mutta kyllä mä jo aikalailla olen..mutta en kauan enää pysty..siinäkö yrität pitää naaman peruslukemilla, vaikeaa:))
- Anonyymi
Ikävään ,
https://youtu.be/abGe6uM9Ias
Kauniita unia!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4212125- 2151834
- 1521572
- 1231416
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291256Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2591085- 114968
- 20935
- 75878
- 26735