Mies, mun tuli huutava ikävä sua, kun lähdin, olis mieli tehnyt palata takaisin ja viedä sut❤.. toivottavasti pääset turvallisesti kotiin. Yritin peitellä sitä mun tunnetta siinä kun juteltiin, mutta en tiiä kauanko pystyn enää.
Anteeksi rakas
3
345
Vastaukset
- Anonyymi
Minulla on samanlaista esim. monen naisen kanssa. Olen ja peitellyt tunteita. Työpaikalla on sellaisia tilanteita on ollut pakko peitellä. Kerran meinasin ottaa erästä naista kädestä kiinni ja sanoa. Oli oltava kun viilipytty. Ei sen puolesta ole ollut sellasta naista. Kunnon naista ei ole ollut jotenkin päästä vinkanneita. Huono tuuri mulla.
- Anonyymi
Mua ei taas kiinnosta onko työpaikka vai ei, se ei ole este tunteiden näyttämiselle! mutta mun
Juttu on nyt vähän eri, vaan pakko, en tee mitään, ennen kui olen aivan varma, mutta kyllä mä jo aikalailla olen..mutta en kauan enää pysty..siinäkö yrität pitää naaman peruslukemilla, vaikeaa:))
- Anonyymi
Ikävään ,
https://youtu.be/abGe6uM9Ias
Kauniita unia!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1261750
- 1051225
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1381091- 49999
- 130900
Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni52897Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v240868Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?73757Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu55739Pridekulkue kiellettävä?
Näin täällä suoraan vaaditaan. Perusteina mitä mielikuvituksellisimmat tarinat. No, miksi ihmeessä kukaan ei ole samalla178739