hyvä huumeiden käyttäjä.

Anonyymi-ap

Senkun pistät elämäsi peliin, uusintaa ei tule. Mutta eipä tule ikäväkään. Jos sinunlaisellesi antaa neuvoja ja ojentaa auttavan käden sinä vain sylkäiset siihen ja kuvittelet huumeiden auttavan sinua..

Minkähän takia pitkään käyttäjät valittavat, ettei ole hoitopaikkoja tarpeeksi?? Siksikö että huumeet auttavat?? Älä sinä tule huutamaan niitä hoitopaikkoja myöhemmin, koska se maksaa minunkin verorahoja. Ajattelin käyttää omat vähät rahat ihan vaan omaan hyvinvointiin.

5

135

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Erittäin asiallinen kommentti oon iha samaa mieltä ei noist nisteistä oo mitään hyötyä. Ne vaa varastaa kaiken ja vie meijät vaivalla ansaitut rahat. Toivottavasti ne kuolis kaikki vaan nopeesti ettei tarttis katella niit kaduilla.

    • Anonyymi

      Kannattaa hommata polkupyörään kunnon lukko.

    • Anonyymi

      jospa sitä sellaiset ihmiset vaan pitäisi päänsä kiinni mitkä ei ole pelkästään kuin huonoja kortteja käteensä elämänsä aikana alkaen koulusta missä kiusataan, niin millä siinä sitten opiskelet ja hankit hienon ammatin ja työn ja hyvää palkkaa, mutta tekeekö se susta silloin sitten onnelisen vaikka raataisit töissä koko ikäsi ja saisit ison omaisuuden?, tuskimpa! ja eikai niitä päihteitä ja huumeita kukaan ei edes käyttäisi jos oikeasti asuttaisiin hyvinvointivaltiossa. mutta kun ei se aina mene niinkuin elokuvissa. maailma on sairas ja kieroutunut paikka ja ihminen on kaiken pahan alku ja juuri, todellinen virus mikä tuhoaa koko maapallon ja samalla itsensä niin ei kai täällä kukaan voi hyvin voidakkaan.

      • Anonyymi

        Se ilo löytyy sisältä

        Etsimällä

        Kaivamalla

        Henkisesti


    • Anonyymi

      En käytä huumeita vaan satunnaisesti kannabista. On siitäkin haittoja, Joskus yli 20 vuotta sitten sain sakot käytöstä ja hallussapidosta. Muita ongelmia ei ole ollut näiden 33 vuoden aikana kun olen poltellut.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oulaisen vaalitulos: Vahva alku, mutta lisää toimia tarvitaan

      Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus
      Oulainen
      16
      7160
    2. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      198
      2518
    3. Yh:n pihalla aina eri auto

      Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan
      Suomussalmi
      102
      1957
    4. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      76
      1517
    5. Exän käytös hämmentää (taas)

      Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k
      Sinkut
      191
      1069
    6. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      41
      990
    7. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      46
      959
    8. Miksi sä olet jatkanut tätä näin pitkään?

      Kerro tai vaikene iäksi
      Ikävä
      77
      853
    9. Sä tiedät rakas

      Mitä toivon. Olisit vain rohkea ❤️
      Ikävä
      45
      729
    10. Susanna Laine paljastaa - Tästä farmilaiset yllättyvät joka kaudella: "Ettei olekaan niin paljon..."

      Farmi Suomi vie Pieksämäelle maaseudulle ja suosikkirealityn juontajan puikoissa on Susanna Laine. Uudella kaudella muka
      Tv-sarjat
      7
      708
    Aihe