Onko katoamisten yhteydessä
Havaittu lentäviä esineitä tai
Muuta outoa?
Ufot katoamisissa
16
635
Vastaukset
- Anonyymi
Yllättävää et Suomessa on Ufot pysyneet poissa katoamisista. Riina Mäkinen yhteydessä uutisoinnissa pn olin huomaavinaan sanaa ufo käytetty. Tiedä tarkemmin onko julistettu jo x-fileksi et yksityisenä ulkopuolisena kantaa ottamaan enempää et sen puoleen työntäkööt asian vaikka punttiksella rehkivän steroideja popsivan gorillan hanuriin. Ihmetyttää tämä kummaliseksi laadittu palvelukin väittäessä bottiksi huolella tutkittujen ojan pohjien perään kysellessä sillä, toisella osapuolella yli yön omien san mukaan yksin metsässä aikaa ollut.
- Anonyymi
Ei vanhene koskaan: Kadonnut, kadotettu!
- Anonyymi
tele portaalio, esineitä ja ihmisiä voi siirtää paikasta toiseen radio aallon nopeudella,
- Anonyymi
Rauni Leena Luukanen on jo siirtynyt eri ulottuvuuteen.
- Anonyymi
Mielestäni ei ihmisen katoamiseen suositeltavaa ottaa mukaan ufoja teleportaalioita varsikaan poliisin puheissa edes "vitsinä". Perustelen ihmisen katoamisen tutkiville tulee ufoteleportaalio pakenemisen tie ulos kadonneen löytämättömyyden tilanteessa. Onko tää mitä kadonneen jäljittämistä Raisa Räisänen joutui tele portaatoon.
- Anonyymi
Kadonneita ei voi jäljittää teleportaation avulla. Ei Raisa Räsäsen eikä Rasmus Takaluoman kohdalla. Teleportaatio ei ole tieteeseen perustuva vaan silmänkääntötemppuilua eli huijaamista.
- Anonyymi
Me annulistit olemme varmoja että uhvomiehet syyllisiä, aikaa nopeampi liitelevä huppiskin varmasti uhvomies ja siksi se hävisi taivaalle.
- Anonyymi
Kiusaaja meidät kun tahtoisi niellä,
lannista viekkahat aikeesa sen.
Oi valitse tie, joka elämään vie...
- Anonyymi
On! Lautanen lensi seinään niin sen jälkeen ei ole horot astunu minun kämppään
- Anonyymi
X-Files Irmeli Vuolle.
- Anonyymi
Alue johon nunna on jäänyt ja jämähtänyt, on liian suuri joka kiven ja kannon kääntämiseksi.
- Anonyymi
Ei havaintoja v 2000 paremmalla puolella ole uutisoinnin yhteydessä, ellei fikkarin tapaista valoa piemeässä metsässä kuin "leijuen" epämääraistä säkkiä perässä vetäen luokitella uhvomiehien tele portto toimintaan.
- Anonyymi
Kuulostaa pikkupoikien touhulta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuulostaa pikkupoikien touhulta.
Ei riitä... Riittää... Jormatyyny... Ei ole kiirettä... ä
- Anonyymi
Merensinisyys. Luukasen hyvä ystävä aikoinaan.
Kirjoittaa huolimattomasti, virheitä vilisee tekstit.
Vanha mies, puolustaa vain omia erehdyksiään.
Tansseja tanssivat nuoremmat. - Anonyymi
Historiallisista henkilöistä Napolen katosi kiivaista entsinnöistä huolimatta useiksi tunneiksi. Napoleonin viimein löydyttyä hän kertoi olleensa hänelle tuntemattomien ihmisten tapaisien lääkärien tutkittavana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1135253
- 675054
- 914124
Miten mä olisin
Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.753610Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv603208- 432791
- 152297
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️521914- 401790
Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.371628