Koronkiskureille kostaminen laillisin keinoin

Anonyymi-ap

Moni on varmasti saanut esim Sergeliltä, intrum-judenilta tai muilta laillistetuilta riistäjiltä pääomaa suuremman perintälaskun.

Perintätoimistot kuitenkin käytännössä huijaavat aina, eivätkä noudata hyvää perintätapaa ja ovat olemassa ainoastaan siksi, että rakas valtiomme haluaa rahoittaa ulkomaalaisia sijoittajia kuppaamalla vaikeuksissa olevia kansalaisia.

Haluatko laillisesti aiheuttaa kiusaa noille verenimijöille? Tästä voi copypastella ottaa valmiin kyselyn. Heillä on 30 päivää aikaa vastata, tai tietosuojavaltuutettu puuttuu toimintaan.



Lähetä viesti asiakaspalveluun:

Minä Etunimi sukunimi (henkilötunnus) haluan käyttää yleisen tietosuoja-asetuksen (GDPR) 15.artiklan mukaista oikeutta tarkastaa tietoni haluan tietää:



1.mistä henkilötietoni on hankittu

2.miksi niitä tarvitaan

3.kuinka kauan niitä tarvitaan

4.onko henkilötietojani luovutettu tai aiotaanko niitä luovuttaa eteenpäin – jos kyllä, kenelle

5.onko tietoja siirretty EU:n ulkopuolelle – jos on, miten ne on suojattu

6.käytetäänkö henkilötietojeni käsittelyssä automaattista päätöksentekoa – jos käytetään, mitä se tarkoittaa

7.miten voit käyttää henkilötietoihin liittyviä oikeuksiani.

Haluan myös kaikki minusta nauhoitetut tallenteet kuultavaksi, .wav muodossa tai cd levyllä.

muu rekisterissä oleva tieto paperilla osoitteeseen (kotiosoite)

8

177

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      voi myös lähettää esim. koiran tai kissanpaskaa niille kirjekuoressa.

      • Anonyymi

        Perseilijöille pitää antaa potut pottuina korkojen kera, joillekin saattaa sattua useita keroja vuodessa että esim. postilaatikko on täynnä sianpaskaa ja auton renkaat viilletty käyttökelvottomaksi ym. kivaa.
        Meillä päin ennen vanhaan tuollaiset perseilijät vietiin metsään missä susilaumat liikkuivat, sidottiin ne puihin ja luonto hoiti asian omalla karmealla tavallaan.


    • Anonyymi

      Yksi vinkee vinkki on että maksatte velkanne.

      • Anonyymi

        Maksa velka, vaikka kolmen sentin pääomasta maksimikorvaus 14€ plus 5€ muistutus. Aika juutalaista toimintaa!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Maksa velka, vaikka kolmen sentin pääomasta maksimikorvaus 14€ plus 5€ muistutus. Aika juutalaista toimintaa!

        Kun saat alkuperäisen laskun, kannattaa katsoa sitä laatikkoa missä lukee "Eräpäivä". Jos tietoisesti jätät laskun maksamatta siihen päivään mennessä, käytännössä otat luottoa perintäyhtiöltä ja maksat siitä aiheutuvat kulut.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kun saat alkuperäisen laskun, kannattaa katsoa sitä laatikkoa missä lukee "Eräpäivä". Jos tietoisesti jätät laskun maksamatta siihen päivään mennessä, käytännössä otat luottoa perintäyhtiöltä ja maksat siitä aiheutuvat kulut.

        Eräpäivä sulla on housuissas. Ilmeisesti sinulla ei enää seiso kun niin toisten asiat kiinnostaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Maksa velka, vaikka kolmen sentin pääomasta maksimikorvaus 14€ plus 5€ muistutus. Aika juutalaista toimintaa!

        sosialistinen yhteiskunta on periaateissaan tarkka
        SAAVUTETUISTA PERIAATTEISTA PIDETÄÄN KIINNI, SANNA MARIN SANOI, SE ON VÄLTTÄMÄTÖNTÄ.


    • Anonyymi

      Kokoomus-amerikkalaisessa yhteiskunnassa on vallan suositeltavaa imeä kansalainen kuiviin. Hyvät veljet ovat voittonsa ansainneet. Ovathan he syntyneet etuoikeutettuina. Orjien pito oli tämän yhteiskuntaluokan aiempi oikeus.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      107
      4569
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      170
      4362
    3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      94
      1710
    4. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1631
    5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      31
      1397
    6. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      353
      1090
    7. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      5
      1077
    8. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      67
      969
    9. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      56
      944
    10. Miksi et halua

      Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
      Ikävä
      92
      918
    Aihe