Mikä Googlen asetuksissani? on vikana, kun en löydä haulla esim tinderiä, badoota tms sovelluksia ja mitä muita sovelluksia mahtaa filtteröityä pois?
Olen ihmetellyt. Laittamalla google play:n hakuun tinder: tuloksiksi tulevat Yubo, Wink, Lovelink ym. roskasovellukset ensimmäisenä. Hakemaani sovellusta ei löydy..
Tein uuden google accountin uuteen puhelimeen ja sen jälkeen sovellukset löytyivät hetkenaikaa, kunnes käynnistin puhelimen kerran uudelleen ja käynnistyminen kesti pitempään kuin normaalisti ja vaikutti kuin puhelimeen olisi asentunut jotain käynnistyksen yhteydessä. Ennen sitä puhelimen käyttöliittymä takkusi. Voiko rootkitti toimia näin estäen käyttämästä puhelinta normaalisti ja vapaasti haluamallani tavalla vai onko vika Googlen asetuksissa? Virustorjunta ei löydä mitään.
Google play hakutulokset
Anonyymi-ap
0
114
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin sinussa haluan koskea
Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä412233Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä
IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi2231984- 1111538
Toisen ihmisen sydämellä
leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo1421265- 1151207
PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan
kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki1381114Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."
Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://251088- 74999
- 63954
- 70950