Hyvät varusteet auton kohtuullinen hinta ja suhteellisen pieni kulutus on ihan hyviä juttuja. Lisäksi arvostan tiloja, käytännöllisyyttä ja mukavuutta.
Suorituskyky on uskomaton, verrattuna kilpaileviin merkkeihin.
Varmasti jotain negatiivistakin löytyy, mutta tällä hetkellä tuntuu parhaalta autolta mitä olen omistanut. Auto on Dacia Duster.
Dacia Duster - järkivalinta
Anonyymi-ap
2
119
Vastaukset
- Anonyymi
Mukavuudesta en nyt tiedä. Rengasmelu melkoinen. Huonot valot
ainakin vanhemmassa. Ei turhia kalliisti korjattavia vikineitä.
Edullinen sopusuhtainen kulkine metsäteillä pikkukoppia vedellessä. - Anonyymi
Ihan kelpo auto. Jos nyt jotakin negatiivistä pitää löytää, niin niistä kakkosnelosen näköisistä kattokaikaiteista en pidä.( Malli 2017.)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1658410KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4477543Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei743854Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521563619Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1143033Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään542735Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv422046- 1262036
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231873Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211621