Eli siis haluisin alottaa noituuden harjoittamisen mutta olisko jollain vinkkejä mistä aloittaa??
Noituus!!!
1
383
Vastaukset
- Anonyymi
Voit ihan aloituksesi laitaa selaimesi netti. Saat monta tulosta heti. Itse olen niin taikauskoinen en ryhtyisi moiseen. Mene vaikka huomenna aamu heti kello 7 pimeesen hautausmaa yksin.Sytytä kynttilä Pyhäinpäivän kunniaksi 5.11.22Vainajille,meneille sukupolville ja sukulaisilesi jotka pois nukuneet.Saat ensimaksua pimeydestä.Itse käyn hautausmalla Helsinki Vantaa Honkanummi kello 7 niin huomena kuin 23.12.22 aamulla kello 7. Helsinki Malmi hautausmaa käyn myös 23.12.22. Mutta en nyt 5.11.Autokuskini kun menen töihin,enen sitä vie minut hautausmalle sytytä kyntilät.Alussa vuosia sitten tuntui inhoitavalta se pimeys. Kaiken totu mutta noituutta en lähtisi edes tutkimaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sebastian Tynkkynen (pers.) ei vastusta raiskauksia
"Sebastian Tynkkynen oli ainoa 14 suomalaismepistä, joka vastusti uutta suostumuksen puuttumiseen perustuvaa raiskauslak1314694Purra jäi kiinni valehtelusta, Heinäluoma ei
Ja heti alkoi Purra joukkoineen maalittamaan Heinäluomaa. Niin toimii äärioikeistoa edustava putinistipersulauma, jonka713448Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b361551Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja21444- 991294
- 191987
Alkuperäinen kristillinen kaste on uskoville annettava upotuskaste
Kreikan sana BAPTIZO merkitsee upottamista. Alkuseurakunta kastoi upottamalla Apostolien tekojen kirjan mukaan: Ap.t 2552959Pitäisikö naisen haluta "puolisomies"?
Toivottavasti saan nyt tämän idean purettua hyvin sanoiksi? Mutta tuossa eräässä aloituksessa tuli vastaan tälläinen tek171933Me, Suomen kansa, vaadimme Riikka Purraa jatkamaan valtiovarainministerinä!
Ja jollei valtiovarainministerinä, niin sitten pääministerinä. Purra on nostanut Suomen talouden nyt komeaan kasvuun Ma99913- 59845