Asia alkaa nyt olemaan selvä

Pariskunnat, älkää ottako itteenne. Ja vaimot hyvät, pitäkää huolta miehistänne ettei teidän tarvi tänne kirjoittaa ja tuhota muita naisia harhoissa mitä itse kehittelette. Ja muistakaa omat lapset. Olisi varmaan hauskaa kun niitä porukalla täällä kiusattais.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Point taken.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pariskunnat, älkää ottako itteenne. Ja vaimot hyvät, pitäkää huolta miehistänne ettei teidän tarvi tänne kirjoittaa ja tuhota muita naisia harhoissa mitä itse kehittelette. Ja muistakaa omat lapset. Olisi varmaan hauskaa kun niitä porukalla täällä kiusattais.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu