Ikävän ketjuun

En ole koskaan kirjoittanut kuin siihen yhteen ketjuun. Tämä tarina on tosi. Öitä.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siinä ketjussa on älylamppuja,mustangeja,sormuksia ja matkailuautoja.

Äänestä

Älypamppuja sähkölamauttimia oon vain yhteen ketjuun kirjoittanut tekstiä. Uskoa Ken tahtoo..

Äänestä
  • Taas uhkaile hullu kiusaaja! Ilmankos elämä on ruhjeita täynnä! Tuo mies täytyy saada hoitoon tai naisena se yleensä esiintyy!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En ole koskaan kirjoittanut kuin siihen yhteen ketjuun. Tämä tarina on tosi. Öitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu