Katsokaa Leila ja Olavi laulukilpailu, niin näette kivovoja mokia.
Juontajat jännittivät.
12
190
Vastaukset
- Anonyymi
Paras oli kun S.H. sanoi Laila ja Kinnunen.
- Anonyymi
Kuittasiko Hepola kuuluttamalla, että nyt esiintyy Susanna ja Heikki.
Tosin korjasi asian varsin pian.
Hyvä oli kilpailu, tosin tuomareiden suosikit eivät, ainakaan kaikki pärjänneet. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuittasiko Hepola kuuluttamalla, että nyt esiintyy Susanna ja Heikki.
Tosin korjasi asian varsin pian.
Hyvä oli kilpailu, tosin tuomareiden suosikit eivät, ainakaan kaikki pärjänneet.Keskeistä, harmitonta huumoria, nämä Hepolan heitot.
- Anonyymi
Permanto.fi ei vielä ollut ko. kilpailua.
Toivottavasti Alfalta tulee uusinta. - Anonyymi
Oliko H:lta kuittaus.
- Anonyymi
Hepola ei vielä kovin paljoa ole näissä juontohommissa ollut niin annettakoon anteeksi, naisjuontajistakin Susanna oli parempi ja hänellä jo kokemustakin aiemmilta juontokeikoilta.
- Anonyymi
Puhut asiaa. Hepolan jäätyminen heti ohjelman alussa oli kyllä, jopa katsojan näkökulmasta pienoista myötähäpeää aiheuttava. Susannalla tapahtui selvä ajatusmoka "Laila ja Kinnunen"
se hänelle anteeksi annettakoon. Susanna oli parempi, tottakai. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Puhut asiaa. Hepolan jäätyminen heti ohjelman alussa oli kyllä, jopa katsojan näkökulmasta pienoista myötähäpeää aiheuttava. Susannalla tapahtui selvä ajatusmoka "Laila ja Kinnunen"
se hänelle anteeksi annettakoon. Susanna oli parempi, tottakai.Kannattaa aina valmistautua kunnolla, että muistaa edes puhelinnumerot jotka liittyvät äänestykseen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kannattaa aina valmistautua kunnolla, että muistaa edes puhelinnumerot jotka liittyvät äänestykseen.
Minua jäi ihmetyttämään tuomareiden ja "kansan" erillaissuus pisteissä.
Pari varsin räikeää esimerkkiä.
" Kyllä kansa tietää" ja oikeat voittajat kukitetiin.
- Anonyymi
Jeesus mitä kuraa koko kilpailu.
Kyllähän sen harrastuksen innon ymmärtää, mutta kurjaa karaokea paremmaksi ei taso nouse.
Se mikä kilahtaa on järjestäjän, eli Viihdeohjelmat Oy:n pussi.
Rahat pois tyhmiltä.- Anonyymi
Hepola on varmasti ensimmäisiä kertoja mikin varressa, jännitys oli tosi kova alusta alkaen.
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
😋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/girl4love
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi1867781Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä1425325Vasemmistoliiton Minja Koskela ihailee suunnattomasti Maduroa
Minjan mukaan Suomen hallituksen pitäisi tuomita vasemmistodiktaattorin ja huumelordin tuominen oikeuden eteen. https:/1244237Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y682847- 2822469
Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu1452380Persuilla paniikki, kun diktaattorit yksi kerrallaan kaatuvat
Hallapersut halusivat sivarineidostaan sotilasjuntan komentajan Suomeen, jotta persuaatteen mukaiset puhdistukset olisi102284Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota
Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v5772186Perussuomalaisten Jani Mäkelä ihailee suunnattomasti Maduroa
Janin mukaan Suomen hallituksen pitäisi tuomita diktaattorin ja huumelordin tuominen oikeuden eteen.42169Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont822147