mikä on hyvä ratti?

eli tarkoituksena olis pelata jotain rally trophyja
ynnä muuta autopeliä ja haluaisin kunnolla toimivan
ratin niihin.. toimiiko ne kaikki ratit ihan kunnolla
kaikissa peleissä?
ja mitkä ratit ovat hyviä?
3856
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Logitech Momo force feedback

Äänestä
  • joku tuossa edellisissä viesteissä on saanut rattinsa rikki, niin siitä huolimatta suosittelen.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


ratti kirjoitti:

eli tarkoituksena olis pelata jotain rally trophyja
ynnä muuta autopeliä ja haluaisin kunnolla toimivan
ratin niihin.. toimiiko ne kaikki ratit ihan kunnolla
kaikissa peleissä?
ja mitkä ratit ovat hyviä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu