En mä halua sit vanhempaakaan häntä.
Jos mä en saanut nuorta häntä
Anonyymi-ap
32<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
Noin se usein menee jos kiinnostus ollut alunperinkin vain pelkästään fyysisiin ominaisuuksiin perustuvaa. Ei magiaa ei henkisyyttä.
Pitäkää itsenne kunnossa. Terveyttä ja ulkonäköä on vain yksi. Älkää missään nimessä vanhentuko.
Hah kiitti vinkistä hei
Eipä se sillon rakkautta ollutkaan. Tosirakkaus kestää kyllä rypytkin.
Totta.
Näinpä, rakastettu on ihana kaikkineen ikään ja kupruihin kaatumatta.
-Jasu-
Eikä aina pidä ottaakaan sitä kovaluontosinta varsinkaan jos on itsekin herkkä ihminen
Juu. Joskus kyllä kovapäinen kumppani kasvattaa omaakin luonnetta. Mutta kannattaa toki miettiä mitä jaksaa. Ja jääkö toisen jalkoihin.
-Jasu-
Ajatellut juuri noin. Koskaan tiedä mitä elämässä tapahtuu.
Jos et saanut nuorena häntä . Tuskinpa haluaa sinua edes vanhana.
Minä en ajattele tällä tavalla.
Kannattaisi ruveta ajattelemaan. Vaikutat sen verran pakkomielteiseltä ja todellisuudentajun kadottaneelta hahmolta
*tyrsk* on nämä vaan niin tylyjä että 😂💦
No et kai, kun hän on vielä nuori🤣 jos sinua ei nyt vanhat akat kiinnosta, niin ihan tiedoksi että hänkin vanhenee.
Minä jopa toivoin että hän olisi ollut vanhempi ja edelleen, ei haittaisi yhtään jos hän olisi esim 30v. Tykkäisin kovasti.
Sille en paljon mahda...
Mutta sitten hänellä todennäköisesti olisi jo perhe ja sata lasta ....
Mitä osaatko ajatellakin silmät liikku se on elossa vielä oli joskus aikanaan sanonta mu mitäs si jos silmät ei liiku ja siltikin hengittää onko sellainen elossa vaiko kenties aivokuollut
Kaikki meistä vanhenee koska aikaa ei pysty pysäyttämään vaikka kello pysähtyisikin syystä tai toisesta kun ei muistanu että patterit patteri pitää vaihtaa myöskin aina toisinaan
Uskon kyllä, että vanhenemispeosessia osataan tulevaisuudessa hidastaa merkittävästi. Ihmisten elinikä kaksinkertaistuu.
Parempi ettet saakkaan, ethän sinä ihmisestä ole kiinnostunut, vaan nuoruudesta ja sen ominaisuuksista.
-Jasu-
Tulkinta se on tukin neito pienoinen
Tuokin eik tukin
Se oli heitto. Nähtävästi et ollut samaa mieltä?
-Jasu-
Häntä kun häntä miksikä se siitä muuttuu jos oli veltto jo nuorempanakin ja on sitä edelleen vielä keski-iän ylittäneenä
Näin se on. Juna meni jo, nuorempiin katse.
No et muuten saisikaan😃
Saan 25-vuotiaita pitkiä hottiksia.
Näin väitti myös vakavissaan eräs toinen mies (oikeasti). Sitä oli vaikea uskoa, mutta ei hän ihan täysillä käynytkään. Säälinsekavin miettein ja vähän huolestuneenakin sitä ajattelin.
Ootko koskaan miettinyt, että se on ihan normaalia miehelle että on nuorempi nainen? Miksihän 35-40v. nainen ei ole koskaan 20-35v. miehen kanssa? Ja siis nyt ei ole kyse rahasta, vaan seurustelusta.
Minä oon 46.v ja 37.v miehen kanssa ollut jo vuosia pariskunta ja yhteiset lapsetkin on.
-Jasu-
Sinä olet todistettavasti vain ikävä palstalla, lienee ikävä jotakin, mitä ei koskaan ollutkaan.