Nyt ääniä kaikille naisille että tämä IWY tatuoinnin ottanut MIIKKA KOTIIN NÄYTTELEMÄSTÄ hyvää ihmistä.
NYT KAIKILLE NAISILLE ÄÄNIÄ
11
178
Vastaukset
- Anonyymi
Juuri näin. Miikka sunnuntaina kotiin. Saattaa olla viimeinen mahdollisuus hajottaa poikapari.
- Anonyymi
Milena lähtee se on varmaa👍
- Anonyymi
Me naiset pidetään Miikka talossa.
- Anonyymi
Milena ulos ja Miikka jää taloon.
- Anonyymi
Ai ylimielinen vapaamatkustaja pitäisi pelastaa. Esittää niin läpinäkyvästi mukamas hyvää ihmistä, välittömästi häätöön.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ai ylimielinen vapaamatkustaja pitäisi pelastaa. Esittää niin läpinäkyvästi mukamas hyvää ihmistä, välittömästi häätöön.
No siksihän Milena joutaakin pihalle.
- Anonyymi
Mitä, mitä!!! Miksi miehet ulos? Vain siksikö kun he on miehiä? Mikä syy se on? Onko tässä nyt joku feministiliittouma äänestämässä väkisin läppämachinea koko ajan jatkoon? Miksi sukupuoli olisi äänestämisen peruste?
- Anonyymi
No ei todellakaan ole. Miikka on syyttänyt muita vapaamatkustamisesta mutta itse on vapaamatkustanut Reeon selän takana tähän saakka. On ylimielisesti Reeon kanssa ja mukana päättänyt, keitä äänestykseen laitetaan ja virnuillut muille selän takana. Mitään itsenäistä ei ole tehnyt sen eteen että on noinkin pitkälle päässyt.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No ei todellakaan ole. Miikka on syyttänyt muita vapaamatkustamisesta mutta itse on vapaamatkustanut Reeon selän takana tähän saakka. On ylimielisesti Reeon kanssa ja mukana päättänyt, keitä äänestykseen laitetaan ja virnuillut muille selän takana. Mitään itsenäistä ei ole tehnyt sen eteen että on noinkin pitkälle päässyt.
Asukkaat ei päätä enää yhtäkään tyyppiä ulos talosta. Alussa päättivät keskiviikkohäädöt kolmen viikon ajan. Mutta ei enää.
Oletko unohtanut, että Miikka oli sohvalla yhtenä sunnuntaina Aleksin ja Heidin laittamaan. Pääsi ekana turvaan. Ja silloin kun kaikki asukkaat (paitsi päällikkö) oli äänestyksessä, Miikka sai kolmanneksi eniten ääniä. Mitä vapaamatkustamista tuossa muka on?
- Anonyymi
Kyllä. Pistetään Miikan mairea, itseriittoinen hymy hyytymään. Samalla saadaan Reeokin hetkeksi pois tolaltaan. Vaan eivät taida äänestäjät ymmärtää tätä "tvistiä".
- Anonyymi
ÄÄNESTÄ HULLU ÄLÄKÄ HUUDA.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1218696Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4307947Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-115533Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite825179Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill295009Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2373507- 1253214
Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin853109Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os353106Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps252710