McAfee Security-kuvaketta painaessa IPhonessa, ohjelma ei aukene enää, vaan lataa koko ajan

Anonyymi-ap

Eli kirjautuminen ei onnistu: kuvake-pallo vain pyörii puhelimen näytöllä ns. kehää koko ajan, enkä pääse kirjautumaan tililleni. Tilaus on voimassa ja kaikki muuten ok ja kunnossa, mutta mistä ihmeestä johtuu, ettei mene eteenpäin, vaan jäi junnaamaan paikalleen tuohon pyörivään "ympyrään"?? Iso kiitos etukäteen sille tietotekniikka-nerolle, joka osaisi jotakin vinkkiä tähän neuvoa! :)

5

1664

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaikkea roskaa ne ihmiset laitteisiin asentaa..

    • Anonyymi

      Toivottavasti tilaus ei ollut kallis, sillä mcafeen virustorjuntaa ei missään nimessä pidä käyttää missään laitteessa. Ja onnea kyseisen virustorjunnan poistamiseen, sitä sinä nimittäin tulet tarvitsemaan.

    • Anonyymi

      Itse yritin tilata ko. tuotteen ja maksoinkin jopa sen, mutta sen jälkeen en ole kuullut kyseisestä tuotteesta tuon taivaallista.

      Rahat meni, mitään ei tullut. Tämä on vain oma kokemukseni. Jollain toisella on kenties paremmat kokemukset.

      • Anonyymi

        Tyhmästä päästä kärsii myös lompakko..


    • Anonyymi

      Sama vika mullakin. Eka vuosi Gigantin kolmen vuoden sopimuksesta vasta menossa. Gigantissaen ole käyny vuoteen. Poweriin menen huomenna.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      39
      10563
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      126
      10132
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      21
      7921
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      177
      6334
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      30
      4902
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      55
      4727
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      117
      4066
    8. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      124
      3423
    9. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      62
      3137
    10. Adonikselle

      Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin
      Ikävä
      221
      3060
    Aihe