Eli kirjautuminen ei onnistu: kuvake-pallo vain pyörii puhelimen näytöllä ns. kehää koko ajan, enkä pääse kirjautumaan tililleni. Tilaus on voimassa ja kaikki muuten ok ja kunnossa, mutta mistä ihmeestä johtuu, ettei mene eteenpäin, vaan jäi junnaamaan paikalleen tuohon pyörivään "ympyrään"?? Iso kiitos etukäteen sille tietotekniikka-nerolle, joka osaisi jotakin vinkkiä tähän neuvoa! :)
McAfee Security-kuvaketta painaessa IPhonessa, ohjelma ei aukene enää, vaan lataa koko ajan
5
1594
Vastaukset
- Anonyymi
Kaikkea roskaa ne ihmiset laitteisiin asentaa..
- Anonyymi
Toivottavasti tilaus ei ollut kallis, sillä mcafeen virustorjuntaa ei missään nimessä pidä käyttää missään laitteessa. Ja onnea kyseisen virustorjunnan poistamiseen, sitä sinä nimittäin tulet tarvitsemaan.
- Anonyymi
Itse yritin tilata ko. tuotteen ja maksoinkin jopa sen, mutta sen jälkeen en ole kuullut kyseisestä tuotteesta tuon taivaallista.
Rahat meni, mitään ei tullut. Tämä on vain oma kokemukseni. Jollain toisella on kenties paremmat kokemukset.- Anonyymi
Tyhmästä päästä kärsii myös lompakko..
- Anonyymi
Sama vika mullakin. Eka vuosi Gigantin kolmen vuoden sopimuksesta vasta menossa. Gigantissaen ole käyny vuoteen. Poweriin menen huomenna.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli
Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei1996994- 1592066
- 1131698
- 511400
Suureksi onneksesi on myönnettävä
Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️551268Möykkähulluus vaati kuolonuhrin
Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢551140Älä mies pidä mua pettäjänä
En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu1001084Reeniähororeeniä
Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?71016Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.
Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan253961- 41949