Kryptinen viesti T-naiselle

Ja sitten vieläkin enemmän on....
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Nonii,vastaanotin päällä. T nais kuittaa

Äänestä
  • Hyvä nais T.

    Äänestä

nice T 😄

Usko sinä että tee on kuulolla paitsi meen saunaan

Äänestä
  • Ei saunaa tänään t naisella. Liike ja kannalle, mutta ei -pano.

    Äänestä

Se on kuitenkin se että kun olen taas kerran..

Äänestä
  • Kunnes loppuu?

    Äänestä

Rakkautta

Äänestä

Kuka näitä oikein väsää!? 🤯

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja sitten vieläkin enemmän on....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu