Myyn akvaarion 120l. Asun Kuopiossa! Tärkeintä on että 2 aasianmutakalaa saa jäädä samaan "kotiin". Muutoin pakettiin kuuluu 2 kaunista lehtikalaa, 8 neotetraa, 1 seeprakala, monni! 2hapetinta toinen täysin uusi ja käyttämätön vanhempi tällähetkellä käytössä, linna, aarrearkku, ja muita tykötarpeita! Tee tarjous! Mielellään kokeneelle akvaristille!
myymn akvaarioni
mimmi
8368
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
lisäksi minulla on 2 omena kotiloa ja 2 leväbarbia unohdin ne tykkänään äskeisestä ilmoituksesta! joten levä ongelmia ei ole ollut.
Mä oon nyt 90% varma et mä ostan sen,. joten myytkö sä mulle sen sillä 50€???
voin tulla kattoo sitä täs joskus, ja ostan sen luultavasti sillä kerralla, tai seuraavalla.
t.FisuFani
Ajattelin kyllä hinnaks jotai75€ koska siihen tulee nii paljo mukaa. Onko sulla ollu aijemmin akvaarioo?
akvaariolle tarkoitettu pöytäkin kuuluu hintaan samoin ruokaa mm.yksi avaamaton 150 mk maksava hiutaleruoka( ostettu akvaliikkeestä)
mun pitää kertoo suunnitelmistani viel iskälle ja äitille, mut luulen et mä voin ostaa sen sillä 75€
tuleeko siihen nyt niinku mitkä kaikki mukaa?
vastaileppa, mut mä ostan sen nytniinku aika varemasti.
mulla ei oo ollut akvaa, mut mun hyväl kamul on ja oon hoitanut sitä sillo, ku se on ollut lomalla, ja oon lukenut paljo akva kirjoja.
Ni, kertoisitko viel sen akvan mitat?
ja, onx ne kalat pakko ottaa?
jos sulla on karanteeniallas, ni eikö niitä kaloja voi pitää siinä ja se vanha suodatinki..
vai tuleex se siihen 75€???
vastaileppa!
Mitä kaloja olet hakemassa? Ne aasian mutakalat on tosi mukavia veijareita mun mielestä. Mulla ei ole mitää erillistä allasta niille kaloille eli johonkin ne olis saatava...mut katellaa ...mieti asiaa!=?)
olisin aika kiinnostunut akvaariostasi jos todella siihen sisältyy myös ruokaa täysi 150 mk:n purkki muiden eväiden lisäksi sekä mitoitettu pöytä ja täysin uusi hapetin? Pääsen koneelle harvoin että toivon saavani palautetta ensi perjantaihin mennessä!