Moikka! Millon olisi edullisinta matkustaa romaniaan? Oltais kaveriporukalla lähössä lähinnä biletys lomalla jonnekin halpaan maahan?? Lähinnä ollaan romaniaa ajateltu, kun muutama ollut jo useampaan kertaan bulgariassa.. Tarkitus olisi päästä mahd. halvalla, joten mitä matkayhtiötä suosittelisitte. Entä milloin olsi edullisin matkustaa..? Kesä- heinä vai elokuussa?? Millon matkan saa halvimmalla..? :)
Niin ja olisin myös kiinnostunut kohteesa? Millanen paikka se on? Kannattaako lähteä? Sopiiko nuorille..? Yms..? Kertokaa kaikkea!!
Millon??
Taco
1
411
Vastaukset 1
- iina
Me mennään itse Neptuniin elokuun puolessa välissä. Mä luulen, että se oli halvin matka tuonne kohteeseen sitten toukokuun. Maksoimme viikon matkasta ja lennoista 375e. Oletteko kiinnostuneita menemään Neptuniin, Mamaiaan vai jonnekin ihan muualle?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???582550- 1171348
- 1361176
- 771074
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk891003Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku20885- 118783
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä26756- 33734
Hyrynsalmella asuvat Kainuun v*ttumaisimmat ihmiset, syntyperäisiä kaikki.
Ristijärvellä on n., puolet v*ttumaisia ja puolet ihan mukavia asukkaita, mutta Hyrynsalmella asustaa todella kateelline18633