Mitä sinä iltana tapahtui, mitä sanoit? Ajattelitko aamulla, että hitto kun tuli otettua liikaa ja siksi kumosit seuraavankin päivän kurkusta alas? Mietitkö, että onko tämä nyt syy ja seuraus siitä viikonlopusta, tähän vallitsevaan tilanteeseen? Siis, yhdellä sanalla - Kadutko? -n
Mietitkö edelleen vai muistatko
Anonyymi-ap
754
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kukaan täällä ei tiedä kuka olet. -n? = Niko,Niilo, Noora,Nella, jne.
Se ilta oli hauska,en kadu...kaadoin hänet kirjaimellisesti alleni :)
Katsoinkin että illan päätteeksi juoksit liikkuvan lihan perään. Minä se en ollut. - ap
En kudu. Hauska ilta oli. Mulla oli tekosyy lähteä kaupungille myös seuraavana iltana, kun lähdin hakemaan edellisillalla käyttämääni pyörää takaisin. Olihan se positiivinen yllätys, että näin sinutkin siellä, vaikka pidinkin etäisyyttä. -enkä ehkä syyttä :) Joo sen verran oon hukassa, ja vähän olen yllättynyt, että kaunis nainen jakaa huomiota minulle. Ei näillä kilometreillä tapahdu usein. Kiitos, toivottavasti nähdään vielä.
Sinä taisit itse perääntyä pariksi tunniksi sadattelemaan ja ajattelit lyhytnäköisen logiikkasi perusteella, että kun vaan tulee uusiksi tänne niin kaikki langat pysyy käsissä taas. Oletko muuten koittanut nyt lähiaikoina ottaa yhteyttä keneenkään keneltä saada agendallesi tukea vai sanooko luuri suurinpiirtein tuut tuut tuut? Se selittäisi kasvavan raivon määrää. Illasta taitaa tulla kaoottinen, en taida jäädä seuraamaan, mutaatiot joku muu varmasti näin tekee. Puheenaiheiden vetäjästä saattaa helposti tulla puheenaihe.
Jos se ilta oli tasan viikko sitten niin en kadu mitä puhuin , en kyllä ole edes varma mitä tuli puhuttua.
Lisään tähän, että en juossut kenenkään perään sinä iltana. Olisin halunnut tavata, mutta mokasin itse.