jos et olisi kohdannut minua typerää miestä koskaan? Emme silloin edes tietäisi toistemme olemassaolosta ja sinulla olisi yksi turha ongelma vähemmän. Eli minä.
Olisitko nainen iloinen...
20
105
Vastaukset
- Anonyymi
Et sinä mies typerä ole vaan minä olen.
- Anonyymi
Olet tuonut mun elämääni suunnattomasti iloa, valoa ja onnea. Kiitos siitä!
- Anonyymi
Joskus ajattelen niin, en tosissani. Hyvät ajat olisivat jääneet kokematta. En pidä typeränä tai turhana, ja en halua pyyhkiä mennyttä aikaa tai miestä pois mielestä. Meillä oli paljon hyvää.
- Anonyymi
Tuomohannalta hannatuomolle
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuomohannalta hannatuomolle
Sori vaan mutt ei oikein huvita tänne kertoo
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuomohannalta hannatuomolle
https://youtu.be/nB0eBJnQt98
Ei sitä oikeastaan saisi ahdistella koko ajan👣
- Anonyymi
ai olet ongelma, vai niin, lisää ongelmia siis...
- Anonyymi
Höpön löpön
- Anonyymi
En osaisi vastata kysymykseesi, jos emme olisi kohdanneet. Mutta iloinen olen siitä, että olemme.
- Anonyymi
Voin samaistua aloittajaan ja olisi kiva kuulla mitä se yksi vastaisi tuohon samaiseen kysymykseen. En olisi halunnut ikinä nähdä häntä, koska se kokemus on käynyt pitkällä aikavälillä liian raskaaksi. Se tuntuu kuin ylläni olevalta varjolta joka imee elämänenergiaani. En jaksa sitä tunnetta enää. On tässä muitakin juttuja taustalla mutta tuo on ehkä se merkittävin osatekijä.
- Anonyymi
Kyllä olen joskus näin ajatellut. Ja olisi yksi ongelma vähemmän, totta tämäkin. Toisaalta olen tykännyt ihan älyttömästi ja toisaalta tuntenut jotain muuta. Ristiriitaisia fiiliksiä, joihin olet syypää.
- Anonyymi
Olisiko nainen parempi että muuttaisin tuonpuoleiseen ?
- Anonyymi
Ei tietenkään!
- Anonyymi
Minulle olet siellä jo.
- Anonyymi
Uskon, että kaikella on tarkoitus tässä elämässä.
- Anonyymi
Älä ole typerä. Miksi mitään tuollasta mietit. Hyvää yötä, kaikki hienosti.
- Anonyymi
Ei mulla ole mitään ongelmia ja kestän kyllä sen, ettei kaikki aina suju kuten haluaisin. Olen kiitollinen niistä asioista jotka sujuvat ja ovat hyvin.
Sinun tapaaminen tässä elämässä oli minusta ihan uskomattoman onnekasta. Ja yhtä uskomatonta oli, että tilanne valui kuin vesi käsistämme ilman, että saimme edes hetken kahdenkeskistä aikaa.
Vai oliko juuri se aika meidän kahdenkeskistä aikaa?
Olitkohan sittenkin varattu jo silloin, kun kaikki niin yllättäen alkoi? - Anonyymi
Täytyy miettiä. Vastaan toiste :)
- Anonyymi
En kadu kenenkään kohtaamista. Se mitä seurasi tapaamattomuudesta, ei ole vaikuttanut minuun hyvin, mutta ei siitä vain yhtä ihmistä voi syyttää.
- Anonyymi
Et sinä ole tai hän ollut ongelma koskaan hyvin rakas aina ja vain en pääse yli hänestä koskaan
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "823917Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242851No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452282- 341291
- 10879
- 130855
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12801- 6774
Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124736- 11710