https://www.is.fi/hyvaolo/art-2000009186874.html lokeroidaan
Et pääse persuihin
Ja villalankakitara
Haudalle paikalle
Ja turpaan
Minäkin olen tehnyt Mensan testin tulos 144
Että silleen..
Ei jaksa jauhaa skeidaa enää
Teidän kanssa
Näin juuri
Anonyymi-ap
6
73
Vastaukset
- Anonyymi
Moninumeroiset laskut menee päässä
Ja biisit oppii 10 minuutissa kuuntelemalla- Anonyymi
Karaokeakin on jodlattu 20v sitten
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Karaokeakin on jodlattu 20v sitten
Musiikki 10
Englanti9
Historia 9
Matematiikka v 1983 voitin jo Matematiikka kilpailun - Anonyymi
Että ketä arvostelet ja uhkailet turpaan?
- Anonyymi
No mikäs sitten tuli kun elämä meni persiilleen?
- Anonyymi
Miksi sitten jauhat jos et jaksa? Kissianus, kauppapaskominen, vanhuriisto, 5ääntä, kolmet fudut, isä hankeen jne. Joku meni jossain vaiheessa pahasti vitulleen.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain27311697Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-13810960Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2366282Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2185142Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1583606- 1743518
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin532438Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3251947Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov101778Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161674