Mansikan tuoksuinen aamu

Kauhea darra, ei varmaa tietoa kenen huoneessa olen. Seinillä on tauluja eläimistä, verhot ovat merensiniset ja sänky on kuin pilvi pehmoisine lakanoineen. Hämmennys iskee, olen naisen sängyssä. Kenen? Katselen ympärilleni, huoneessa ei ole muita ja näen vaatteeni oven vieressä, olen alasti. -Ei luoja.

Vedän peiton ympärilleni ja hiivin vaate kasani luo, laukku ei ole täällä ja puhelinta ei näy missään. Kuulen kuinka joku on suihkussa. -täällä asuva nainenkohan? Mietin ja alan nopeasti pukeutumaan, ehdin saada valkoiset alushousuni ja niihin tietysti sopivat liivini päälle, olin valmistautunut viemään baarista miehen mukanani kotiin. Vedin paitaa pääni yli kun ovi aukesi.

``Huomenta, miten nukuit?``

Sydämeni hyppäsi kurkkuun ja vetäisin paidan nopeasti pääni yli että näin miltä tämän heleän äänen omistava tuntematon nainen näytti. Hän oli juuri tullut suihkusta, vettä tipahteli hänen pitkistä punertavista hiuksistaan. Pisarat tipahtelivat paljaille olkapäille ja valuivat hänen sileää ihoaan pitkin harmaaseen pyyhkeeseen.

``Ummm...``

En saanut muuta suustani, nainen oli lumoava. -Olen hetero, olen hetero, olen hetero. Toistin mielessäni samalla kun silmäni vaelsivat kasvoista alaspäin, pyyhkeen peittämän vartalon ja pitkien säärien ja lopulta sirojen jalkaterien ääreen. Nostin katseeni nopeasti takaisin naisen kasvoihin. ``Hei, tuota....`` Ehdin aloittaa lauseen ja nainen antoi pyyhkeen tipahtaa lattialle. -Olen hetero... vai olenko? Ajatukseni pysähtyivät täysin, en ollut koskaan nähnyt mitään niin kaunista, pehmeät rinnat, kaareva vyötärö ja pyöreä. En ehtinyt ajatella enempää sillä nainen tarttui käteeni ja laittoi sen täydellisen pehmeälle takamukselleen. - Ei luoja.

Naisen huulet olivat pehmeät, hän suuteli minua hellästi. Tunsin hänen tuoksunsa, mansikkaa, vaniljaa ja tuoretta kahvia. Tartuin häneen, suutelin takaisin intohimoisesti. Hän tarttui hiuksiini, tukistaen käänsi pääni niin että hän pääsi nuolemaan kaulaani. Henkäisin kiihoittumisesta ja jännityksestä, -miten päädyin tänne?

Nainen ohjasi minut takaisin vuoteeseensa, veti paidan päältäni ja tönäisi minut selälleni. Hänen huulensa hapusivat kaulaani, rintojani. Hän siirtyi hieman alaspäin kokoajan. Varoen hän siirsi pitsisten alushousejeni reunaa ja en ole ikinä kokenut samanlaista tunnetta. Miten hän nuoli, imi, suuteli... Hän veti housuni kokonaan pois, ``Et taida tarvita näitä?`` Hän sanoi ja painoi päänsä takaisin jalkojeni väliin, hän siveli minua sormillaan, hän nuoli minua paremmin kuin kukaan ennen. Tunsin valuvani ja hän huomasi sen myös, hitaasti hän painoi sormensa sisääni. Olin taivaassa, -en ole hetero.

4

7443

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Pääsisipä kolmanneksi :)

    • Anonyymi

      Kaunis aamu!

    • Anonyymi

      Et sitten ollutkaan alasti, vaan pikkarit jalassa

    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä

      Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien
      Yhteiskunta
      99
      2239
    2. Kysy jotain kaivatultasi

      Tämä ketju on sitä varten.
      Ikävä
      218
      1901
    3. Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?

      Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes
      Maailman menoa
      176
      1742
    4. Persut päättivät hiilivoimaloiden alasajosta

      Persut ovat Suomen kansan vastainen putinistiporukka, josta nyt maksamme kovaa hintaa.
      Maailman menoa
      101
      1306
    5. Tapettu

      On joku kangaskadulla perjantaina
      Sotkamo
      38
      1200
    6. Mitä ajattelet hänestä

      Millaisena pidät kaivattuasi?
      Ikävä
      122
      1098
    7. Onko jollekin vielä epäselvää Raamatun kanta homoseksuaaliseen käytökseen?

      😺 On oma mielipiteesi mikä tahansa on hyvä muistaa, mikä on Jumalan mielipide. Edelliset ketjut ovat tulleet täyteen jo
      Luterilaisuus
      276
      813
    8. 90kW kulutus

      Joku kirjoitti sellaisesta tehomaksuaiheen yhteydessä. Tuollainen kulutushan vaatisi pääsulakkeiden kooksi jo vaikka mit
      Maailman menoa
      180
      681
    9. Mietin sua liikaa

      Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli
      Ikävä
      47
      635
    10. Vanhemmassa miehessä

      on sellaista elämän mukana tullutta viehättävää charmia. Hän paranee iän myötä niinkuin hyvä viini tai juusto! Tuli tuo
      Ikävä
      50
      623
    Aihe