Kolmestaan

Roni nuoli kaulaani, tunsin hänen olevan kovana peppuani vasten, kylmät väreet menivät pitkin kehoani kun hän nuolaisi korvaani. Arttu suuteli hellästi rintojani ja hiljalleen hivutti kättään alaspäin pitkin alastonta kehoani, hän pääsi kummulleni ja tunnusteli tiensä hellästi minun märkään taivaaseeni. Rakastan miehiäni, rakastan kun he yhdessä tyydyttävät kaikki tarpeeni, tunnen oloni kuningattareksi heidän kehojensa välissä.

Roni lopetti kaulani nuolemisen ja liikkui alaspäin tunsin kuinka hän etsi tietä sisään samalla kun Arttu hieroi minua hellästi. Huokaus karkasi huuliltani kun hän painoi itsensä sisääni. Arttu hymähti ja siirtyi suutelemaan minua pitäen samalla tiukasti minusta kiinni. Heidän lämpönsä tuntui joka puolella kehoani, Ronin rytmikäs liike keinutti meitä kaikkia ja huokailin Artun suuhun samalla kun hän intohimoisesti suuteli minua. ``Käänny.`` Roni komensi, hän tiesi miten ohjailla minua. Käännyin selälleni ja Roni painoi itsensä uudestaan sisääni, huokaisin onnessani. Arttu nousi nopeasti päälleni ja painoi itsensä kurkkuni pohjaan. Rakastan kuinka he toimivat niin hyvin yhteen. Imin Arttua ja tunsin Ronin rytmikkään liikkeen, rakastan olla heidän armoillaan. Paikallani, mahdotonta karata.

Arttu vetäytyi päältäni ja Roni veti itsensä hitaasti ulos kiimaisena valuvasta taivaastani, tai ainakin siksi he sitä kutsuivat. Arttu käänsi minut voimakkaasti mahalleni ja nosti peppuni pystyyn vetämällä minua lantostani. Tunsin hänen painautuvan sisääni. Roni hiveli peppuani ja siirtyi hitaasti suudellen pääni luokse, hän otti tiukan otteen hiuksistani ja nosti päätäni ylös päin että nostin yläruumiini ylös että hän pystyi hivuttautumaan eteeni. Hän painoi pääni alas ja tunsin hänen sykkivän syvällä kurkussani. Hän painoi päätäni alas ja tunsin kuinka syvällä hän oli kurkussani. Hän dominoi minua enemmän kuin Arttu ja pidin siitä.

Arttu nopeutti tahtia ja tunsin orgasmini lähestyväni, Roni tuli suuhuni ja nielin kaiken kiltisti, kuten hän piti. Arttu hymähti ja laukesi sisääni, nopeasti he käänsivät minut selälleni. Makasin Ronin sylissä ja hän piteli minua tiukasti kiinni samalla kun Arttu aloitti nuolemiseni. Orgasmini oli valtava, tärisin ja Roni piteli kiinni että Arttu voi jatkaa tärinästäni ja kiemurtelustani huolimatta. Rakastan heitä.

Hikisinä makasimme Arttu takanani ja Roni edessäni, he pitelivät minua, silittivät ja hoitivat. Miten olen näin onnekas?

2

9288

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olet tosiaan aika onnekas.

    • Anonyymi

      Kumpa pääsisikin tuollaisen pariskunnan kimppaan!.
      Late55

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      127
      4255
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      23
      3012
    3. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      113
      2534
    4. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      46
      2111
    5. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      256
      1699
    6. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      46
      1626
    7. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      32
      1567
    8. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      20
      1436
    9. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      28
      1430
    10. Mitä uskot sinun

      Ja kaivattusi välillä tulevan tapahtumaan lähiaikoina
      Ikävä
      95
      1211
    Aihe