Kaikkien aikojen palstaläksiäiset pitäisi järjestää. Sellaiset missä jätetään kaikki ja mennään porukalla eteenpäin. Onko muita osallistujia?
Eipähän tässä.
11
70
Vastaukset
Lähden vasta kun siltä tuntuu itsestäni...
- Anonyymi
Oikein Rinssi. Ei tarvitse lähteä 😅
- Anonyymi
Jospa minä aloitan. L- mies. Sinä olit kuu, taivas ja tähdet. Sinua kaipasin vuosia. Vasta hiljattain ymmärsin, ettei meistä koskaan olisi tullut mitään. Niin täysin erilaisia olimme. Mutta ehkä sinusta on tullut parempi mies kuten toivoit.
https://youtu.be/d7XohORW0zc - Anonyymi
J-mies. Sinuakin kaipasin. Jo silloin kun olimme yhdessä. Tätä yhdessä katsoimme. Ei sinusta jäänyt kuin hyviä hetkiä, muistoja ja jokunen hymy.
https://youtu.be/cjMvezRI-Sc - Anonyymi
D-mies. Sinä ihana, kaikin tavoin kaunis ihminen. Tulisydän tumma silmä. Sinua en unohda koskaan, eikä minun tarvitse. Me olemme yhä toistemme elämässä.
https://youtu.be/UJhFrSL0AZk- Anonyymi
Mon cher, je ne fais plus la crise. C'est tout.
- Anonyymi
selvaksi yuli kiitos
- Anonyymi
minulla ei ole tummaa silmää
- Anonyymi
Siinäpä ne tärkeimmät oli. Ne jotka jättivät jäljen, joka ei lähde pois hiomallakaan.
- Anonyymi
miksi noin
- Anonyymi
Vapaa-ajattelijoiden baarissa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuolemanrangaistus
Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen1136487Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus
Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,3675887Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam354384Lopetan ikävöinnin
Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään123625Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa
Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk713594Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta
joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina1112816Sinä olet minun forEver
Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,211975Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?
Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t221826Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut
Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.181644Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni121597