Kaikkien aikojen palstaläksiäiset pitäisi järjestää. Sellaiset missä jätetään kaikki ja mennään porukalla eteenpäin. Onko muita osallistujia?
Eipähän tässä.
11
69
Vastaukset
Lähden vasta kun siltä tuntuu itsestäni...
- Anonyymi
Oikein Rinssi. Ei tarvitse lähteä 😅
- Anonyymi
Jospa minä aloitan. L- mies. Sinä olit kuu, taivas ja tähdet. Sinua kaipasin vuosia. Vasta hiljattain ymmärsin, ettei meistä koskaan olisi tullut mitään. Niin täysin erilaisia olimme. Mutta ehkä sinusta on tullut parempi mies kuten toivoit.
https://youtu.be/d7XohORW0zc - Anonyymi
J-mies. Sinuakin kaipasin. Jo silloin kun olimme yhdessä. Tätä yhdessä katsoimme. Ei sinusta jäänyt kuin hyviä hetkiä, muistoja ja jokunen hymy.
https://youtu.be/cjMvezRI-Sc - Anonyymi
D-mies. Sinä ihana, kaikin tavoin kaunis ihminen. Tulisydän tumma silmä. Sinua en unohda koskaan, eikä minun tarvitse. Me olemme yhä toistemme elämässä.
https://youtu.be/UJhFrSL0AZk- Anonyymi
Mon cher, je ne fais plus la crise. C'est tout.
- Anonyymi
selvaksi yuli kiitos
- Anonyymi
minulla ei ole tummaa silmää
- Anonyymi
Siinäpä ne tärkeimmät oli. Ne jotka jättivät jäljen, joka ei lähde pois hiomallakaan.
- Anonyymi
miksi noin
- Anonyymi
Vapaa-ajattelijoiden baarissa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1897257Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1273280Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1161942"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?511866Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p611847- 191799
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am811776Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.61675Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171561- 691393