Marko Martinmäki meni läpi Haapaveden seurakuntavaaleissa! Onnittelut sinulle Marko!!! Huippua! Ensin piirihallitukseen ja nyt läpi seurakuntavaaleissa!
Onnittelut Marko Martinmäki!
10
279
Vastaukset
- Anonyymi
Onneksi olkoon.🌹
- Anonyymi
Onnea koko perheelle, ja suvulle myös ❣️
- Anonyymi
Hieno juttu. Martinmäki ja Hintta kun saatas ps:lle hommia hoitamaan niin kyllä ois keskustalaisilla hätä käsillä!
- Anonyymi
He hoitavat koko ajan perussuomalaisissa hommia!
- Anonyymi
Miten perussuomalaiset aikovat kehittää seurakuntaa?
Kirkkokahvit kirkonmenojen jäkjeen ois hyvä uudistus, ettö ihmiset vois rupatella ja tavata toisiaa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miten perussuomalaiset aikovat kehittää seurakuntaa?
Kirkkokahvit kirkonmenojen jäkjeen ois hyvä uudistus, ettö ihmiset vois rupatella ja tavata toisiaa.Ps ei ole ollut ehdolla. Luulisin myös ettei Hintta ainakaan kirkon jäsen ole. Ois ollu eholla muuten ??
- Anonyymi
No höpsis edellinen kannanotto, pysykääpäs asiassa.
- Anonyymi
Kepun lessuja sekä Anna-Maijaa nyt ottaa kovasti pattiin.
- Anonyymi
Onnittelut vaan Markolle!
Eipä kuitenkaan persuilla ole aihetta kovin suureen leuhkimiseen, sillä
äänimäärä putosi 19 % edellisten vaalien tuloksesta.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746294MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415358Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.594243NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734102Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja653860Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.691147- 48923
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?29797Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62791- 233777