Runkonaulain Milwaukee

Anonyymi-ap

5

2130

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Takuu kattaa tuote ja valmistusvirheet ostohetkestä lähtien. . Jos kuitenkin tuotetta käytetään väärin, huolimattomasti tai tuotetta vaikka itse viritellään paremmaksi niin tottakait takuu ei silloin enää päde. Tuossa pitkähkössä takuu-listassa kerrotaan varmuuden vuoksi lähes kaikki mitä takuu ei kata. Amerikkalainen tyylli kertoa takuuasiat mahdollisimman läpikohtaisesti. Ei tuossa ole mitää ihmeellistä jos asian lukee tarkasti, Omia töppäyksiä takuu ei tietenkään kata. Takuulistauksessa on kuitenkin yksi virhe. Osoitetta www.milwaukeetool.fi ei ole enää olemassa.
      Kyllä kyseisen merkin sähkötyökalut ovat ehdottomasti sähkökäyttöisten työkalujen
      huippua. Olleet sitä jo vuosikymmeniä. Juu. Hiton kalliita ovat. Työkaluja ei saa koskaan käyttää kovakouraisesti ryskimällä eikä pudotella. En tiedä jelppasiko tämä postaus.

    • Anonyymi

      Aika pitkälle totta. Ei ole korjattavissa eikä myöskään varaosia saatavilla. Hyviä koneita mutta...

    • Anonyymi

      Ylihintaista jenkki sontaa, ei kannata sekaantua.

    • Anonyymi

      tänään hain milwaukkenin huollosta piti olla taakuu korjaus maksokin 250€ tässä naulaimessa onki kaasusäiliö ei kuulu takuuseen ja sillä ampuu noin 5 laatikkoa nauloja elikkä noin 2 kuukauen välein uusi kaasusöiliö ,vuodessa menee n.1500€ huoltoon.aika kallistta naulausta.kaasusöiliötä ei myydä erikseen oliko noin 10€ söiliö,ja sen pystyis varmaan vaitaan itsekkin. en suosittele kellekkään tätä naulainta

      • Anonyymi

        onko sulla hyviä toisia merkkejä ja malleja ehdottaa. Niitä varmastikin on.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      85
      5020
    2. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      47
      3332
    3. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      100
      3240
    4. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      199
      2473
    5. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      32
      2384
    6. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      133
      2029
    7. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      17
      1773
    8. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      20
      1716
    9. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      5
      1649
    10. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      182
      1648
    Aihe