Hyvä lukija! Julkaisen 24.11.2022 alkaen "Sadun prinssistä ja prinsessasta" osat 1 ja 2. Lisätietoa saatte osoitteesta satumaailma.fi tai Facebookista nimellä Callum Abarca.
Satumaailma
7
516
Vastaukset
- Anonyymi
Julkaiseminen viivästyy jouluruuhkan vuoksi. Kustantajalta ei vielä saa varmaa päivämäärää, mutta kirjoitan sen tänne heti, kun se on tiedossani. On harmillista, että viivästys tuli tietooni näin myöhään.
Satumaailman airutNo, niin! Nyt minä päivitän tänne hiukan myöhässä tiedon, että julkaisu onnistui kuin onnistuikin alkuperäisenä päivänä 24. marraskuuta, joskin vasta illalla.
Lukuterveisin,
Callum Abarca- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#176438945
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
On kyllä hyvä ajatus lukea lapsille. Se jää hyvänä asiana mieleen. Siitä voi olla oikeasti hyötyäkin.
- Anonyymi
Lopulta rinssi havahtui omassa uppomaailmassaan
Päätti aloittaa ihka oikian elämän löytämänsä rinsessan kanssa
Kaikkine tunteineen
Odottamaton , unohtunut , värikäs maailma palautui
Kyllä sinä sen löydät
Kun aika on - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lopulta rinssi havahtui omassa uppomaailmassaan
Päätti aloittaa ihka oikian elämän löytämänsä rinsessan kanssa
Kaikkine tunteineen
Odottamaton , unohtunut , värikäs maailma palautui
Kyllä sinä sen löydät
Kun aika onhope so
- Anonyymi
Enemmän kuitenkin haittaa. Lapset joutuu terapiaan kun lukee kirjoittajien paskaa
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774652- 1801957
- 1241630
- 1341202
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161121- 351056
- 78953
- 52926
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78882- 4848