Noin? Mitä sä kaikella luulet saavuttavasi?
Toi kylmää, kuumaa, kylmää, kuumaa tekniikka ei toimi minuun. Se on manipulointia.
Toi kylmää, kuumaa, kylmää, kuumaa tekniikka ei toimi minuun. Se on manipulointia.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Tämä vedätysaloitus varmaan toimii loistavasti !
Jos tarkoitat vedätyksellä sitä, että joku kuten esim mahdollisesti sinä ottaa aloituksen tosissaan tai pitää sitä jonkun tietyn naisen kirjoittamana, niin kyllä varmasti toimii tähän mainittuun marginaaliryhmään😊 Ihanaa päivää hallusinaatioiden parissa!
Haukotus 🥱
Kuka mies?
Eläkkö toivossa vai että se olisit sinä luultavammin voit hyvillä mielin jatkaa uniasi tuskimpa oli sulle sen enempää kui mullekaan
Kylmä-kuuma-asentaja tietysti.
Tästä kyseisestä tapauksesta en tiedä yhtään mitään. Itsellä kuitenkin kommunikoinnin puute masennukseen yhdistettynä aiheuttaa vaihtelua. Ihastus kyllä jatkuu pahana, mut välistä tunnen aiheuttavani hänelle pelkkää ahdistusta, kun taas toisena päivänä kuvittelen asiat paremmiksi.
Tldr. kaipausta ja epätoivoa
Ei ole mikään vedätys. Kaveri olisin voinut olla jos vähänkään ois näyttänyt välittävänsä. Otin hatkat.
Kaikki ihmissuhteet vaativat vastavuoroisuutta.
Jotkut vissiin luulee että sillälailla saa toisen koukkuun 😂
Koukussakin kun pitäs olla syötti kun kalaan menee jos jotain luulee saavansa ongittua
Joo, ja varsinkin jos kommunikaatio on tää palsta eikä mikään muu!
Miksi oletat, että kenenkään kommunikaatio olisi palstan trollausten varassa? Se kertoo ainoastaan siitä, että itse oletat jonkun kommunikoivan joko sinulle tai jollekin toiselle tämän palstan kautta. Sopii kysyä, että kuka elää palstatodellisuudessa ja minkä vuoksi. Pelkkää paasausta palstasta päivästä toiseen, hohhoijaa
Mielenvikaisuutta. On näitä kohdattu, pyörittävät mielistelyillään useampia kerralla ja yleensä enteilee vielä sitä että mieheltä tulee kunnolla puukkoa selkään sanoin ja/tai teoin.
Mitäs itse teet.. Vastaan et ainakaan tule piirun vertaa. Oletko tottunut siihen, että mies tulee, hakee ja ottaa sinut väkisin vai mikä on homman nimi?
Ei ole meinaan normaalien miesten toimintatapa vaan hyväksikäyttäjien.
Olen tottunut että.mies edes joskus on kiinnostunut siihen vastavuoroisuuteen. Mitä se sellanen kaveruus on että toinen kyselee ja toinen vaikenee!?
Olet ymmärtänyt väärin. Joskus olen hyvin luottavainen kun tunteet sanovat meillä olevan oikeasti jotain yhteyttä, mutta sitten iskee epäilys, joka synnyttää spekulaatioita.
Näin se on. Tässä perimmäinen syy, jos haluat ymmärtää.
Mitäs jos lopettaisit sen vinkumisen kun ei ketään oikein kiinnosta
Ketään ei oikein kiinnosta- jankuttaja, joka puhuu kunnianhimoisesti kokonaisen yhteiskunnan äänellä puhuja tuli taas paikalle saarnaamaan provoalustalle. Ketään ei ehkä kiinnosta sinun mustamaalaaminen anonyymien tekstien perusteella, onko tällainen vaihtoehto käynyt mielessä? Taidat tietää itsekin, että tähän omat kasvosi haaskasit voi voi
Nyt tuli iso kakkis housuu
Siis meinaatko että kyse on jonkun muun häpeästä kuin sinun?
Älä omi täältä.
Tuon takia se ois kai hyvä yrittää pysyä taasen rauhallisena
Se on sitä testailua. 🥱
Sellainen mies on helv. huonoa parisuhdematskua. Voi käyttäytyä samalla tavoin suhteessa ollessa.
Minkä perusteella nyt tuomitaan? Palstakirjoitusten vai
Höpsö, luulitko heti että sua tarkoitetaan 😂