En ymmärrä pyörätuolissa olevia Kehitysvammaisia

En ymmärrä ADHD/ Lievän älyllisen kehitysvamman saaneena miksi ne älyllisen kehitysvamman saaneet miehet jotka istuvat pyörätuolissa, että kävelevä asiakas Kehitysvamma puolella jolla on Adhd Ja lievä älyllinen kehitysvamma on sellainen joka tulee käyttää sitä hyväksi ne älyllisen kehitysvamman saaneet joilla on ADHD ne haluaa etsiä miehen jolla on Adhd vahvin oireinen diagnoosi jos ohjaaja sanoo jatkuvasti että Adhd tekee ongelmat.

Sanoin sille pyörätuolissa olevalle siksi se ei saa Kehitysvammaisten Leija lehdessä kirjeenvaihto kaveria jos ne naiset kävelee sanoin kannattaa kysyä Kehitysvamma puolella hoitajilta ja omalta äidiltään onko kävelevä asiakas Kehitysvamma puolella samalla viivalla jos toinen ei saa koskaan Taksikorttia jos on lievän älyllisen kehitysvamman parempaan ääripäähän kuuluva joilla on Heikkolahjaisuus todettu olevan koko älykkyys taso ne asiakkaat käyttävät pyörätuolilla liikkuvia kehitysvamman saaneita hyväksi.

Nyt kyseinen pyörätuoli älyllisen kehitysvamman saaneena esti enkä saa kiristettyä siltä sen äidin tai asuntola puhelinnumeroa, että pyytäisin niiden kertoo mitä riskejä voi tulla jos toinen asiakas on Heikkolahjaisuus tasolla todettu olevan.

1

350

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

      🔞 ­­N­y­­­m­­f­­o­­­m­a­­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17644547r

      🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      171
      2814
    2. 86
      1220
    3. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      241
      1064
    4. Mitä haluaisit kysyä

      kaivatultasi juuri nyt?
      Ikävä
      121
      1006
    5. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      83
      908
    6. Olisitko valmis lähitulevaisuudessa

      Kohtaamaan minut mies?
      Ikävä
      89
      732
    7. Kissan kuolema

      https://youtube.com/shorts/lJznLVfBTxA?si=h-F1D4Arg4uGjGX- On tuo aivan uskomaton tapaus! Lähes 200 osanottoa ja surun
      Tuusniemi
      104
      647
    8. Haluatko J-mies jutella asiat selviksi vai jäädä palstalle haaveilemaan

      Kuten otsikko sanoo: Haluatko tavata ja jutella, jotta saadaan asioihin selvyys lopullisesti vai haluatko mieluummin haa
      Ikävä
      55
      625
    9. Miten on, luotathan siihen?

      Että vielä tehdään kiihkeästi sitä yhdessä... Tutulle naiselle.❤️‍🔥
      Ikävä
      38
      572
    10. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      101
      548
    Aihe