Kritiikkiä tai huonoja kokemuksia? Sivuillaan ja somessaan on pelkkää hehkutusta. Kiskurihinnat ja töykeä asenne. Siksi ihmettelen poistaako hän kaiken kritiikin.
Ammattijärjestäjä Milja Niva
7
2118
Vastaukset
- Anonyymi
Olen ostanut palvelua muutaman kerran, oma kokemus hyvä enkä keksi kritiikkiä. Somessa välillä tuntuu töykeältä, kun puhuu aika suoraan asioista, mutta asiakkaana kohteli minua lämpimästi ja ymmärtävästi. Minusta hinnat on "normaalit" mitä vertasin muiden ammattijärjestäjien hintoihin. Varmaan halvempiakin löytyy, mutta hän on kuitenkin kysytty ja osaava, mikä yleensä nostaa hintoja.
- Anonyymi
Missä alueella Hän toimii ammattijärjestäjänä?
- Anonyymi
Kaikkialla suomessa
- Anonyymi
Tyttö hyvät. Alkakaapa itse omiksi ammattijärjestäjiksi, kyllä te siihen kykenette Se vaatii teiltä vain kyvyn ajatella tarvitsenko,käytänkö,onko tuote ns. kausituotteisiin kuuluva jonka säilytyspaikka minun keksittävä.Astiakaappi on ihan hyvä harjoittelu alue tälle järjestyksen luomiselle. vähänkin rikkonaiset lasit ym rikkonaiset astiat roskiin. Kausiastiat Joulu ym boolimaljat sinne ylimmälle komeron nurkkaosalle.
- Anonyymi
Ei muutako roskalava tilattava, että saa kaatopaikalle kaikki tarpeettomat tavarat.
Mitä sitä hamstraa kaikkia astioita itselle. Kertakäyttöastiat käyttöön niin säästää samalla vesilaskua, kun ei tarvitse tiskata.
- Anonyymi
Ostin ensin palvelun Miljalta ja sen jälkeen koulutetulta ammattijärjestäjältä. Eron huomasi hyvin. Ehkä johtuu nuoresta iästä / kokemattomuudesta, mutta en kokenut saaneeni rahalle vastinetta.
- Anonyymi
Ammattijärjestäjä vain poistaa ja järjestää kuin nukkekotia.
Ei käytännön järkeä mitä eniten tarvitaan yms.
Siivoojat on parempia järjestämään, laajempi kokemus.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 937858
- 403782
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021896- 241210
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html321073Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,281013Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53837Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31792Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia10790Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa
1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄60749