Oikein ihku rakkausleffa on ihanan hellyttävä, mikä teidän suosikki on?
Viikonloppuisin on ihanaa katsoa romanttisia elokuvia! ( REK )
23
182
Vastaukset
- Anonyymi
Mitään passkaa ei katota TULIKO TÄMÄ SELVÄKSI??? TULIHAN SE hahahahaha hahahahaha HAHAHAHAHA hahahahaha HAHAHAHAHA hahahahaha HAHAHAHAHA
- Anonyymi
Aloitus oli kaunis mutta toi vastaus on törkeä
- Anonyymi
Pulp Fiction, ikiklassikko sisältää myös sopivasti romintiikkaakin.
- Anonyymi
Texasin moottorisahamurhaaja.
- Anonyymi
Hohto kuuluu parhaimpiin myös. Sitä oikeaa rakkautta, ihkua.
Yksinäinen Perhossa ja 101 perholaista, hah hah haaa!!!...
Nekromantik on vuonna 1987 valmistunut kauhun elementtejä omaava elokuva, jonka ohjasi Jörg Buttgereit. Juonessa pariskunta törmää ruumiiseen, joka innoittaa heidän seksielämäänsä. Toinen nekrofiliaa käsittelevä elokuva on Lynne Stopkewichin ohjaama Kissed, joka ilmestyi vuonna 1996. Espanjassa tehty The Corpse of Anna Fritz kertoo Pausta joka on ruumishuonella töissä. Kun sinne tuodaan näyttelijä Anna Fritzin ruumis tulevat hänen kaverinsa käymään siellä.
Nämä ovat myös lähellä sydäntäni ja katson niitä usein beta videoillani, hah hah haaa!!!...- Anonyymi
Huhhuh mitä tekstiä perhon majuri tänne laittoi
- Anonyymi
Miesten keskinen kanssakäyminen ja anopin ruumis siinä tosimiehen elämä, hah hah haaa!!!...
- Anonyymi
Herra siunaa tätä julmaa ja syntistä kapteenia pyhällä Hengelläsi ja pelasta hänen sielunsa
- Anonyymi
Koskaan ei ole liian myöhäistä tehdä parannusta. Itse pidän Syvä Kurkku elokuvaa romanttisimpana ikinä. Siunattua sunnuntai-iltaa kaikille!
- Anonyymi
Saksalainen hydrauliikka tuo sielulle rauhan, hallet sille!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Saksalainen hydrauliikka tuo sielulle rauhan, hallet sille!
Herra siunaa tätä syntistä
- Anonyymi
Keski-Pohjalaista romantiikkaa kuvaa parhaiten Pasolinin ohjaama elokuva "Salo eli Sodoman 120 päivää".
Tässä elokuvassa on hyvin kuvattu Kokkolan ja Keski-Pohjanmaan henkinen tila... - Anonyymi
Höpö höpö viikonloppuna ryypätään samoin kuin arkenakin, piti töihin tai ei. Herrasmiehiä ollaan.
- Anonyymi
Mikä tätä kaupunkia oikein vaivaa...!?
- Anonyymi
Herrasmiesmäisyys, maakunnasta levinnyt.
- Anonyymi
Oiskohan matala koulutusaste ja keskenään lisääntyminen? Mitä luulet?
- Anonyymi
Mitään romanttisia elokuvia edes tule nykyään tv stä' eihän sieltä tule kuin uusintoja ja suomalaisia paskalakki sarjoja joita nämä paskalakkien vw trasporttreihin t5 pakuihin on ahdettu sieltä he kuvaavat tilanteita että kamerat vaan heiluu ja antavat välillä vähän omiaanki o kommauksia tilanteissa,tylsiä ne paskalakki sarjat heh:)
- Anonyymi
Kunnon sakemanni hydrauliikkaa ja utarevoidetta tekee hyvää se
- Anonyymi
Tuo kuulostaa eläinsuojelurikkomusasialta
- Anonyymi
En katso koskaan romanttisia rakkausleffoja.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2456194Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.625038KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa124327Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123061Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1253056Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,812517Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1362505Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1901709- 461659
- 691486