Siis sitä, että olen lukenut lukuisia elämänohjekirjoja, mutta toimin niistä useimpien ohjeiden vastaisesti siinä, että en ole päästänyt sinusta irti?
Miten kommentoit nainen tätä?
21
142
Vastaukset
- Anonyymi
tämä ei ollut ilmiselvästikään minulle,kunhan kommentoin ;)
- Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17648524M
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Kuka nainen? Minä uskon, että sinä tiedät itse parhaiten, koska olet valmis. On siinä tietysti se mahdollisuus, että et ole päästänyt irti, koska et ole yrittänyt kaikkeasi. Vasta kun olet yrittänyt kaikkesi, voit päästää irti.
- Anonyymi
Jos olisi mulle häneltä niin tietysti tykkäisin tuosta.
- Anonyymi
No jos mikään ei ole loppunut, jos alkanutkaan? Tai jos kaikki on ollut ainutkertaista, sellasta, ettei ole tarkoitus unohtaa ja päästää irti?
- Anonyymi
Vetovoimaa ;)
- Anonyymi
Sama ongelma täällä naisella
- Anonyymi
Riippuu vähän millainen tämä kiinni oleminen toiseen on? Onko se ongelmallista?
- Anonyymi
Ehkä se ei ole viiltänyt vielä tarpeeksi syvältä.
- Anonyymi
En kommentoi tämän enempää, koska olet antanut hänelle diagnoosin, minkä pohjalta niitä oppaita luet. Eli ei liity minuun.
- Anonyymi
Mitä mies sanot siihen, että lukuisat kirjat ja elokuvat ovat kiinnostavampia kuin sinä ongelminesi koskaan.
- Anonyymi
Syy, miksi haluat pitää kiinni exästäsi on se, että se antaa sinulle toivoa. Siten ei tarvitse kohdata sitä kipua, joka syntyy lopullisesta rakkauden päättymisestä?
- Anonyymi
Olet juurtunut taivaanrannalle aikaan, katsomaan esteettistä , mikä osa jäänyt kokematta? Ja olet mitä periksiantamattomin exääsi.
Exät jäävät yleeensä varjoiksi elämään. - Anonyymi
Ei me koskaan olla ollutkaan eli et ole mistään päästämässä irti.
- Anonyymi
Äläkä päästäkkään, en minäkään halua päästää🥰🤗. Ajelet ajatuksissani..nähdään unimaassa😴❤
- Anonyymi
Luoja yksin tietää.
- Anonyymi
En minäkään ole päästänyt sinusta irti, ei vain pysty tekemään niin.
On liian paljon tunteita. Naiselta miehelle. - Anonyymi
Ei yllätä ainutkertainen on tapaus ei pysty päästämään irti. Sen sijaan aloin miettimään elämän ohjeita kirjoittavia... niitä jotka neuvovat muita ihmisiä elämään oikein. Keitä he ovat ja minkälaisia? Millainen elämä heillä on?
- Anonyymi
Se on myös minun ongelmani. Mitä tässä voi tehdä?
- Anonyymi
Mies osuit naulan kantaan kerro minulle kun saat vastauksen kun tiedätkö minä pöljä nainen mietin samaa!
- Anonyymi
Tarkoittaa varmaan sitten sitä, että sulla on luetun ymmärtämisessä ongelmaa sekä annettujen ohjeiden käytäntöön soveltamisessa haasteita. Arvelisin tältä pohjalta ihan primääriä defektiä kognitiivisissa toiminnoissasi sekä persoonallisuushäiriötä auktoriteettiongelmasi vuoksi. Ihan tavallista sinänsä kun ottaa huomion, mistä olet kotoisin, eli et mistään missä älykkäitä tuotetaan. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Sanna: Suomi maailman onnellisin maa
Sanna muutti Suomen maailman onnellisimmaksi maaksi. Hänen pyyteetön työnsä maailmalla tuottaa edelleen tulosta.1724073Taisi kolahtaa....
Joku kysyi, että miksi S24 sallii kirjoittelun tänne venäläisiltä alustoilta, juttu poistui. Täällähän tosiaan välillä392637Moni islamilainen maa on jo kieltänyt burkat ja nigabit
mm. Marokko, Tunisia ja Turkki. Miksi he ovat sen tehneet? No perusteet ovat selkeät ja yhteneväiset: turvallisuus, yhte1022125Vain puolet SDP:n kannattajista luottaa puoluejohtoon häirintäkohussa
Ja SDP on ilmoittanut, että ainoa rangaistus häirintään syyllistyneille kansanedustajille on puhuttelu - aina sama. Eli851908Suomi edelleen maailman onnellisin maa
Olemme hyvällä tiellä. Laitetaan nyt talous kuntoon.2051794Kyllä mies pakit kestää
Herranen aina nyt poijat! 😃 Jos pelkäätte pakkeja noin paljon niin hamekangasta hakemaan. Oon ite saanut useammatkin n271098- 721065
Milloin olit onnellinen? Miksi?
Mikä saa sinut onnelliseksi? Suomi on 9. kertaa maailman onnellisin maa. Kuulutko sinä onnellisten suomalaisten joukkoon148786- 63782
Anniina Valtonen odottaa - Sai 2-vuotiaalta lapseltaan napakan heiton!
Suosikkimeteorologi Anniina Valtonen elää uutta vaihetta elämässään. Hän on kertonut odottavansa toista lasta. Valtonen28781