Hei haaveileva mukava nainen, miten meni viikonloppu?
Kysymys haavemaihin
Anonyymi-ap
2211317
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 221
Vanhimmat
Ei taida hän paikalla nyt olla
Ainahan hän on täällä. Varmaan kakalla ja akku loppunut veskissä. Odotan mukavaa täällä :).
En ole aina täällä. Olipa kivasti ajateltu varmasti juuri tuota tekemässä. :/
Mikäs olis niin mukavaa ettäkö sitä kannattaisi odottaa
Mukavasti meni. Mietin tauotta miksi mies ei tullut juttelemaan silloin viime vuonna kun nähtiin toisemme kerran vilaukselta ja sen jälkeen aloimme kirjoitella täällä palstalla. :)
Kerrot tolle miehelle joka kerta eri tavalla tarinasi 🤣
Jos olenkin oikeasti mies ja tykkään miehistä. :)
Kaikki kirjoittajat eivät ole minua. Se täällä pitäisi muistaa.
Ei tietenkään. Olen bi joten ei haittaa :).
Ole ihan rauhassa mikä haluat olla.
Sä taas uskot tähän tarinaan joka kerta, varmaan oikein vaanit tätä kerrontaa että pääset kuvittelemaan simppelinä ja hyvin ilkeänä ihmisenä omiasi😉 nähty jo moneen kertaan ja onko tuo ns riemu niin aitoa vai ns krotiilin kyyneleitä
Vai että krokotiilin kyyneleet. Selvä.
Kuin reesu tsemppais itseään
Ja sekö ei puhu pissaliisalle sen puolesta, että mies trollaa kustannuksellasi
Pissaliisa. Käytätpä hassuja sanoja.
Autuaan lapsekas ihminen sitten
Vai että lapsekas. Onhan sekin sana jos toinenkin.
Si ei ainakaan ole musta kyse mä en ole kirjoitellu täällä viime vuonna muutaman kuukauden vasta kun ei ole muutakaan järkevää tekemistä ja näin ei ainakaan tee vahinkoa kellekkään
Kun vai tiedostat sen itse etkä vai itse itsellesi oleta avoimesti himot kun on siitä mukavia että ne he eivät läpi miehiä samalla lailla kui nuo kaappihomot jotka pelkää si taas ihmisiä jotka ovat sinut seksuaalisuutensa kanssa
Oletko itsekään aivan varma väitteestäsi mitäs jos kuitenkin kaikki kirjoitukset jotakin susta kertovat
Mä kuvittelen aina omiani😉 ei ole mitään asiaa jota en osaisi kaksimielisesti ajatella🙃😘
Taisi muokkautua josai kohti "siideripissis"
Kysyin tuota asiaa sinulta jo ensi kertaa tavatessamme. Vastasit kieltävästi.
Eli olet både och.
Kysyin tuota asiaa sinulta jo ensi kertaa tavatessamme. Vastasit kieltävästi.
Eli olet både och.
Kysyin tuota asiaa sinulta jo ensi kertaa tavatessamme. Vastasit kieltävästi.
Eli olet både och.
Lisäksi taidat olla aika hyvä ihmisten hyväksikäyttäjä ahdingoissasi ilman huonoa omaatuntoa: mm. rahasotkut, katkotut sillat entisiin työnantajiin jne.
Salaisuuksia täynnä.
Viehättävä ulkoisesti ja alkuun sisäisestikin, kunnes saat loukkuun. Saat hyötysi.
Sitten totaalistoppi: puhumattomuus, vetäytyvyys, tunnekylmyys, täysvälinpitämättömyys.
Nämä yölliset ahdistuneen oloiset purkaukset kertoo siitä, että sinulla on jotain vaikeuksia henkilökohtaisessa elämässäsi omien väitteidesi suhteen ja tuleva viikon alku tuntuu olevan jokin suvantovaihe, jolloin yö menee pohtiessa miten itsensä käytäville kävelyyn keräisi. Sivusta.
Että joku vastasi kieltävästi siihen, että hän on mies ja tykkää miehistä? Jotkut asiat voisi olla hyvä oppia päättelemään ihan järjen kannalta ja on mahdollista, että nämä miehen monologit itsensä kanssa kuuluu tähän konseptiin. Niin mukavaa kun näihin tarinallisuuksiin voikin olla paeta elämän lonkeronharmaata arkea tms
Viikonloppu meni hyvin kiitos kysymästä. Miten sinulla? :)
Ihan kivasti meni. Yksikään kommentti ei ole sitten tässä multa. Tyhmiä ja ilkeitä kommentteja.
Tottahan ne on. :)
Oli aika erikoisia kommentteja kyllä. :D en osaa ottaa itseeni oikein mitään kun on jo tarpeeksi tallattu muutenkin.
Oletko sinä M mies 🤍🤍🤍 ? Tällaiset sydämet on sinulle yksinoikeudella.
Joo no eipä täällä M miestä taida olla ja minäkin nainen tuossa.
Vähän sekavaa on taas. Kaikki sotkijat paikalla. No eipä täällä kannata kenekään sanomisista itseensä ottaa, kiusaavat kun ei muutakaan osaa
Ne yrittää kiusata. Ei ne minun ihon alle pääse. Mutta miten meni viikonloppu? :)
Kerkeätkö valvomaan miten myöhään? Nuo sotkijat varmaan menevät nukkumaan suurin osa jo aikaisin kun maanantai edessä. Tai sitten eivät ole töissä.
Ihan kivasti meni, nopeasti niin kuin aina :). Tuli oltua ulkona paljon. Kyl mä nyt varmaan viel jonkun aikaa valvon, pari tuntia
Nopeasti tosiaan. Voi kun olisi enemmän aikaa tai ajan voisi pysäyttää. :) kiva jos on ulkoiltu minäkin taisin käydä ulkoilemassa. Minäkin vielä jonkun aikaa hereillä. :)
Se varmaan vaikuttaa kun pimeä tulee nopeesti. Tuntuu et päivä menee vauhdilla. Kiva kun olit ulkoilemas :).
Sekin varmasti vaikuttaa. :) pelkään ettei minun aika riitä mihinkään ja kaikki suunnitelmat menevät sen takia pieleen. Mutta en osaa sanoa. :)
Mitä suunnittelmia, jotain sen miehen suhteen? :)
Se mies on vain sellainen suunnitelma että tulee jos on tullakseen. Eli törmätään ja puhutaan jos niin tapahtuu ja tuntuu luonnolliselta. Mutta ihan oman elämän rakennan ja suunnittelen. :)
Se kuulostaa ihan järkevältä. :) Vieläkö oot ajatellut työpaikan vaihto jossaa kohtaa?
Katsotaan nyt. En osaa vielä sanoa. :) kaikki ajallaan. :)
Tuolla alempana on näköjään joku h nainen varattu. Sanoo poikaystävän olevan ilkeä. Kannattaa kysellä. :)
Niin se menee :)
Ajattelin elää hetken kerrallaan. Harmi kun olen aika hitaasti kaiken tajuava. Kun olisi selkeät kaikki ajatukset niin voisi ajatella selkeämmin.
Tuollainen ajatus kuulostaa hyvältä. Ei kai kellään ole aina selkeät ajatukset :).
Ei niin. Tuntuu vain että elämää on mennyt hukkaan monta vuotta. :/
Kysele tuolta hlta lisää voi se olla se sinun nainen. :) pääsette juttelemaan.
Nii, tää on tällasta jatkuvaa oppimista tää elämä
Ei tainnut olla :(
Niinhän se on. :/ tuntuu ettei mikään oikein riitä.
Voi höh. Olisipa ollut kun noin moni tunniste osui.
Taisi vaan olla kiusaaja
Mitä tarkoitat?
Niin näköjään. Moni haluaisi sinut omia itselleen täällä.
Miksi muka :). Mä oon vaan joku kaikkien muiden anonyymien joukossa :).
Siis ylipäätään kun jotain saa niin koko ajan haluaisi enemmän. Mihinkään ei tyydy.
Kysy niiltä en tiedä. :D minäkin vain täällä olen.
Sehän se :/ Pitäisi osata olla onnellinen siitä mitä on.
Niin pitäisi mutta on vaikeaa. Aina jollakin on enemmän ja paremmin mitä itsellä on. Sitten jää harmittamaan kun on helppoa joillekin ja itselle ei.
Kuten mitä? Onko ne onnellisempia kuin sinä?
Siis ihan kaikkea. Menestymistä ja pelkkää ilotulitusta koko elämä. Minulla se on vain ylä ja alamäkeä. Kaikkea mielenvikaistakin. Olo on vain aina epävarma ja että väheksytäänkö kaikkea mitä teen. Kukaan ei taida olla aidosti mukana elämässä muuten kuin haluavat vain tuntea olevansa parempia minun kustannuksella.
Minulle on kaikki ollut niin vaikeaa. Mikään ei ole selvää ollut koskaan eikä tukeakaan minkään suhteen ole aiemminkaan saanut. Kukaan ei ole minulle tullut kertomaan kuinka kannattaisi lähteä tekemään mitään.
No ei varmasti ole noin. Kyllä sun kaverit ja perhe susta välittää oikeasti. Minä en ainakaan väheksy sua ja olen ollut tosi syvissä vesissä itsekin joskus mieleni kanssa.
Omalla kohdalla mun täytyi vaan alkaa luottaa itseeni. Luottaa siihen mikä minusta tuntuu oikealta. Monet ongelmani johtuivat siitä etten luottanut itseeni
Enpä tiedä. Tuntuu ettei ole ketään aitoa elämässä muuten kuin perhe. Et sinä ole väheksynyt.
Mutta kun ei itsekään tiedä mitä haluaa. Ei ole mitään halua mihinkään.
On sulla varmasti asioita mitä tykkäät tehdä?
En tietenkään voi tietää sun tilannetta mutta voisiko olla että se on vain sinun omaa ajatusta että ketään ei kiinnostaisi?
Ei mitään sellaista kovin aikaansaavaa.
On ne törkeitäkin minua kohtaan ja tunnen sen voimakkaasti. Jotenkin otan itseeni tosi helposti kaiken negatiivisen kommentin en täällä mutta kaikkialla muualla. Jopa katse ja äänensävykin voi olla loukkaava.
No ei mullakaan oo, mut tarviiks olla?
No ehkä ei. En tiedä kun on tietyt asiat mitä pitäisi tehdä että olisi normaali mutta kun ei koe niin on vaikeaa. Pitäisi olla sosiaalisempi muutenkin ja sekin on jo vaikeaa minulle.
Sä oot töissä ainakin, mitä muuta pitäs tehdä et on normaali? Mikä on se yleinen käsitys normaaliudesta ja kuka sen määrittelee? :)
Siis keiden katse?
En tiedä olla varmaan aina iloinen ja sosiaalinen?
Siis yleisesti kenen vaan joka katsoo ja puhuu. Olen vain niin outo ja kun vetäydyn niin haluan vain kadota kaikilta.
Etkä ole outo. Ihmiset on erilaisia. Ja tuosta olen eri mieltä että pitäisi olla sosiaalinen ja aina iloinen. Ei kukaan oo aina ilonen ja toisille riittää vähempi sosiaalisuus. Tekiskö se sut sitte onnellisemmaksi jos oisit sosiaalisempi?
Tavallaan kyllä koska minulle merkitsee paljon mitä muut minusta ajattelevat. Ja jos en ole samanlainen kuin muut niin pidetään vain outona.
En olee samaa mieltä. Ei pidetä outona. En ole ammattilainen, mutta mun mielestä sun täytyy löytää nyt se mitä sä haluat ite olla, eikä miettiä mitä muut ajattelee. Vai pidätkö sä mua ihan outona jos sanon noin? En minä oo mikään rikas menestyjä, ei mulla oo paljoo kavereita eikä mulla oo edes parisuhdetta.
Niin tai löytää sopiva piiri mikä sopii minulle. En pidä sinua outona. Kyllähän sinä olet menestyjä ainakin jos et vielä rikas. Ja kavereita kuitenkin on se yksikin riittää. Minulla on kavereita mutta ei ystäviä.
Niin, oo rohkeest oma ittes niin kyllä varmasti löydät oikeita ystäviä, sähän oot kiva :) Ei mullakaan ole ketään ystävää kelle voisin tällee puhua. Oon sun palstaystävä :)
En kaikkien mielestä ole. Aika hankala persoona tulla toimeen. Mutta kyllä sinäkin löydät varmasti. Kiva että joku on juttelukaverina. :) en vain ole vieläkään täysin varma oletko se minun kaivattu. En vain pääse siitä ajatuksesta yli. :D hullu kun on.
Mutta kyllähän se rikkaus ja menestys helpottaa elämää jos niitä löytyy. Eikä siinä mitään ole jos myöntää sellainen olevansa. :) minä en ainakaan ole.
Me ollaan todettu etten ole kaivattusi :).
Kyllä helpottaa, ei sitä voi kiistää
Niin ollaan tyhmä pää ei usko mitään kun näkee vain yhden ihmisen kaiken takana. :D
Oletko sinä sitten? Helpottaisihan se.
No en tiedä, en nyt köyhäkään kai :).
No kuin pohjosesta se mies on sitten? :)
Eli olet. Pidän kuitenkin että olet vaatimaton asian suhteen. :)
En osaa sanoa siitä. Se voi olla missä vaan nykypäivänä kun en ole nähnyt kuin pikaisesti vain sattumalta lähiaikoina.
No missä se sillon oli?
En mä oo mikään rikas :) Ihan toimeentuleva, mutten mikään rikas :).
Ihan vain satunnaisessa paikassa missä satuin käymään.
Hyvätuloinen kuitenkin. :) ehkä myöhemmin voit ollakin.
Niin mutta missä päin Suomea? :)
Niin, saa nähdä :).
Ihan missä ollaan ennen nähty.
Toivotaan niin. Tai siis että kaikkea hyvää tapahtuisi elämääsi. Minulla tuskinpa vaan. Ei minusta taida olla mihinkään. :(
Kiitos. On susta vaikka mihin kun vaat uskot itseesi :).
Mitä sitten ajattelisit jos olisinkin se kaivattusi? Kysyn vaan ihan teoreettisesti
Toivotaan. Pitää vain toivoa parasta. :)
Olisihan se ihme. En osaa oikein ajatella. Minä nyt en se hoo ole mutta entä mitä ajattelisit jos olisin? :)
Ajattelisin että meissä on paljo samaa ja että onpa hän mukava sen lisäksi että on nättikin ja haluaisin tavata :).
En minä kyllä varmaan mikään nätti ole mutta hän varmasti on. :)
No varmasti olet nätti. Jokainen on kaunis omalla tavallaan
Niin en vain pidä itseäni mitenkään kauniina. Vaikeaa. :)
Varmasti oot :). Mut kai se pitäs mennä nukkumaa että jaksaa taas. Hyvää yötä :).
Mutta tähän vielä että jos tietäisin varmuudella ei siis vain epäillykseni lisäksi sinun olevan hän niin olisi entistä vaikeampi törmätä jossain. Mutta toisaalta helpottavaa kun ajattelen hänen vain olevan niin täydellinen ja kun sinun kanssa jutellut niin se murentaisi sen kuplan. Se voisi jopa helpottaa näkemistä kun tietäisi ettei ole täydellinen.
En tiedä. :) hyviä unia. :)
Ei helveta. Nyt nämä kääntää asian niin, että ovatkin toisilleen ne kaivatut. Miten hatara ihmismieli oikein on? Siksi ne rakkaushuijauksetkin onnistuu. Ihmiset uskoo mihin vaan kunhan saisi olla rakastettu tai edes pidetty. Olette varsinaiset palstasankarit haavemaissanne.
Sitä voit omassa päässäsi miettiä. Jokuhan pitää tätäkin rakkaustarinana vaikka se on vain kahden mukavan juttelua.
Nii johan sä dissasit ton äijän epätäydelliseksi :DD
Missä kohti on dissattu? Mukavahan tuo on.
Sähän sanoit et se on epätäydellinen toisinku siun kaivattusi joka on täydellinen. Aikamoinen isku itsetunnolle.
Minun kaivattua ajattelen täydellisenä mutta tuskin on kun tämä kupla puhkeaa. Juttelukaverista en ole sanonut että olisi epätäydellinen. Hän on täydellinen omalla tavallaan.
Entäs jos toinen olisi kaivattuni ja tunnistaisin tämän julkisen flirttailun. Se oli ehdoton ei hänelle.
Tämä on eri kuin tuo helvata kommentoija. Joku nappasi kommenttini ja jatkoi kuin olisi minä. Ei samalta.
Ei se ole vain kahden mukavan juttelua. Nainen kirjoittaa tuolla, että toivoo edelleen tämän olevan se mies.
Voivoi ja näkkileipä. Ei meidän kaivatut ole täällä.
Miksi kaivattu ei voisi olla täällä siinä missä sinäkin? Säin äsken hapankorppua margariinilla, en voilla. voivoi
Tietysti sitä toivoisi kirjoittelevan vain sen oman kaivatun kanssa? Kaikki tekevät niin.
No eipä vuoteen ole näkynyt molemmilla meillä vaikka tunnisteita kysellään ja kirjoitetaan.
Lopeta. Nalle tietää jo.
Hohoijaa hyvät yöt ota pehmonallesi kainaloon.
Erehdyt nyt henkilöstä ja pahasti.
Olet hehkulamppu, mikäs siinä nallessa on vialla?
Anna erehtyä jos haluaa. Helpottaa minua kun ei aina luulla tietyksi.
Sovitaan vaikka niin. :D hehkun niin kuin hehkulamppu.
Luin tätä sivusta enkä ajatellut sua vaan itseäni :)
Kommenttini tuli sivusta, ei tuolta haavemaan naiselta!
Antaa luulla miksi haluaa ei kiinnosta niin minua. :)
Menkääs muualle keskustelemaan tai tee hehkulle oma aloitus.
Miten menee hehkulamppu
No kysytäänpä nallelta niin saadaan varmuus... Runoilijanalle at gmailhan se oli?
Et ole hehku eikä sinusta sitä tule koskaan. Pysy vaan itsenäsi kuten tähänkin asti.
Voin olla kuka haluan. Vaikka se hehku sitten.
Jonkun kohdalla ainakin
Ihan kivasti. En todellakaan ole tuo enkä kirjoita tänne tuollaisia enää. Hehku on kuollut palstalla ja nallekin sen tietää. Nyt hyvää yötä. Älä sotke näitä meihin senkin Heedberi :)
Sehän se oli. Eikun viestiä sinne.
Jaa :)
Nallehan on toi mies osapuolipuoli tossa :D
Aloit vttuilemaan. Asia selvä.
J mies mu ehkäpä en kuitenkaan onneksi yksikään niistä täällä kaivatuista j miehistä tosin empä voi olla siitäkään täysin varma mu ainakaan mua ei ole onnistunu kukaan löytämään et ei yhtään hassumpi suoritus itseltäni
Mä lähetin screenshotin nallelle jutuistasti ja tosta viestistäsi.
Oikeen kehotat laittamaan viestiä, voi wttu ku nalle näkee
Ihonalle on yllättävänkin helppo päästä kun vai vähäkin tuntee toista ni tietää mistä narusta vetää että kuppi kippaa si on noi mitkä pelkää virkavaltaa kun seurauksena on vankeustuomio kun lakia riittävästi rikkoo tai tekee vakavan rikoksen ja si niistä tulee kohta liian jumittuneita kun ei uskalleta mitään tehdä kun osata edes käyttäytyä niiden kohdalla ois kiva selvittää kuinka se purkautuu kun ne on tarpeeksi nurkkaan ajettu ja kuinka monella niistä on jo haku muutenkin päällä tavattaessa istumaan passitettavia niin sanotusti
Vieläkö ihte olet hereillä
Sulla ei ole enää mitään väliä pieni palstatyttönen. Meillä on nallen kanssa jo jotain mistä sinä voit vain haaveilla. Luottamus. Tämä viestiketju ei liity minuun eikä mikään muukaan sinun maalittajan kakanheittely. Hyvästi.
No kannattaa varmaan selittää nallelle kaikki viestisi on screen shotattu ja lähetetty nallelle
Sehän se varmasti olisi kivaa. Et voi.
Ei se niitä edes lue. Sinä ja kaikki känniset hahmosi menee meillä molemmilla suoraan roskapostiin. Häippäsen nyt. Pidähän palsta pystyssä ja muista kirjoitella myös hehkuna ja nallena kuten tähänkin asti. Meitä se ei enää liikuta :) Tämä ei siis teille haavemaan tyypeille vaan tuolle yhdelle palstan monipersoonalle.
Mitäs muuten teet ikävä palstalla sitten? Nalle olikin pettymys? Vai ootko mustis et nalle on tääl? Vai ehkä tääl onkin joku nalle kivempi ja haluatkon sen :DDD
Mitä elämä on muuta kuin ylä ja alamäkeä joskus menee hyvin ja joskus taas hyvin huonosti sekin on sydänpysähdys jos sinusrytmi näyttää tasasta viivaa
Mitäs muuten teet ikävä palstalla sitten? Nalle olikin pettymys? Vai ootko mustis et nalle on tääl? Vai ehkä tääl onkin joku nalle kivempi ja haluatkon sen :DDD täh
Sekin on jo enemmän kuin mitä monella muulla on kaikilla kun ei ole perhettä tai sukulaisia tukena kun toiset ovat itse pilanneet välinsä sukulaisiinsa ja kenellä mistäkin syystä
Mitäkö sillä on väliä mitäkö muut meistä ajattelevat miksi pitäisi sen antaa määrittää oma elämä itselle
ei ollut mun kommentti se. Sua viedään kuin pässiä narussa täällä.
Taasko juttumies on toraantunut itsensä kanssa, no mutta jospa johonkin sovitteluun pääsette
Ei ole todellista, että joku yötä myöten ns ratkoo monologimiehen arvoituksia. *tutorial*
Sairaana meni..
Tässäkin juttelee vähintään kolme erityyppiä. Ota sit selvää kuka puhuu kenellekkin😅
Haavemaan M miehelle pusi pusi nusi nusi 🤍🤍🤍
Ap innostu.😅
Matti?
Hyvä jos ei saa selvää vaikka onhan se vähän sekavaa.
Kyllä mies kokee nyt olevansa m kirjaimella alkava. Sitä ajoit takaa, että AP on mies eikö näin riemukas ihminen, eikö näin? Hah haa
Aloittaja on mies mutta ei Mmies.
Tiedetään.
No nyt meni villiksi meno täällä.
Oletko sinä M mies 🤍🤍🤍?
Minun nimi alkaa J:llä.
Nykyään menee..
Olen huomannut.
Mitä villiä tässä on? Näkyy olevan ihan normaali keskustelua palstalla.
J nii kui Jorma vai tiesikkö että senkin voi leikata iha vai saksilla poikki ei tarvinne paljon voimaa kun ei siinä ole luuta ja verta tulee kuulemma kui sialta viiltäis kurkun auki en tiedä kun ei ole kokemusta kummastakaan 🤔
Mitä olet huomannut
Sukulaisia on käynyt kylässä, pitämässä seuraa. ❤️
Josko ny jotai seuraa kaipaisi ni Eipä sitä seuraa pystyisi sukulaiset tarjoamaan
No ei juu ei. Mutta hyvä kun on sukulaisia lähellä.
Tuskin on minulle, mutta vastaan kuitenkin kun olen niitä haaveilu viestejä kirjoitellut.
Minun viikonloppu meni oikeastaan töissä.
Päiväunia nukkuessa ja kävelyllä käydessä. Ihan perus työviikon loppu, ei mitään erityistä...
Miten sinun viikonloppu meni?
Ap on miun haavemaan Jii😘
Näkyypi olevan kyllä. Et ole ellet ole H nainen?
Oon 💕
H nainen jota kaipaa on varattu oletko sinäkin sellainen?
Joo, miun oma poikaystävä on ilkee :(
Onpa harmillista. Miksi et eroa sitten? Täälläkin on j joka kaipaa h naista. Varattu on se h.
Mistäpäin olet?
Etelästä :).
Vttu oot säälittävä? Luuletko oikeest et joku sun hoo oisin :D
No tuollahan nuo tunnisteet osuvat. Varattu ja h nainen etelästä. Voisit ihan hyvin olla se h nainen jota kaipaa.
En oo mikään hoo mies
Sinunhan piti olla h nainen?
Oon mä ♥️ joku tuli välii
Ketä sinä täällä kaipaat jos olet varattu?
Sua 💕
Ja mikähän mies mahdan olla? Mikä kirjain?
T 😜
Väärä kirjain. Aloitus on jmieheltä eikä tltä.
Kuinka etelästä? Ei nyt koordinaatteja vaan lähin lampi alkaa kirjaimella ?
Tää taitaa olla niitä palstarinssin juttuja.
Ja olipa onni että vilkaisin tännekin. Ei ole minun juttuja tässä ketjusssa.
Tai jonkin hänen persoonansa
No näky noita sun kirjoituksia olevan tuossa ylempänäkin onko dementia lääke jo otettu
Niinpä esimerkiksi tämä kyseinen aloitus
Hyvää yötä haavemaahan. :)
Hyvää yötä kaikille tasapuolisesti. :)
*KEUHKOT TÄYTEEN*. HAIST! 😆💣💥
Luulempa että hänellä meni viikonloppu ihanasti jos pystyi keskittymään haaveisiinsa haave maailma kun on aina kauniimpi kuin todellisuus
Haavemaalle eikä maihin!
Miksi sinulla monologimies on näissä yksinpuheluissasi aina yksi ja sama agenda, eli esittää se naispuolinen hahmosi jotenkin epäedullisessa ja itseensä tyytymättömässä valossa. Projisoitko todellista minääsi näihin naisiin ja tsemppaat samalla miehenä itseäsi.
Siitä tässä täytyy olla kyse, että alemmuuskompleksi suhteessa naisiin on niin totaalinen, että sitä täytyy kompensoida tällä typerryttävällä sekä kaoottisella tavalla. Myös nämä hänen ns selkokieliset neuvoskelut itse itselleen puhuu sen puolesta monologeissaaan
Jatkan vielä jotta minä mieheksi luulija (08:28) olen vähän embleemi tässä kontekstissa. Olen myös absurdi vähän eeppinen mutta relevantti. Olen vain boheemi häntä bulvaania miestä kohtaan. Agendani on alla akuutisti urbaani ja ikonisen huIIu.
hassu juttu mutta voisi olla joku kauhuelokuva oikein jossa tytöt heittä ät kananmuunia jaq sotkevat kauhuelokuva sellainen
voisi olla hyvä kauhuelokuva josa tytöt jos on paha olo heittele4vät kananmunia
Jotenkin sekavaa höpinää koko ketju. Tai sit en vaan tajua . 🙈
Naurattaa ja säälittää.
Aikuiset miehet tai "miehet".
Niin, tarkoitat varmaan näitä ”aikuisia” joiden tauot ja vapaa-ajat kuluu mielikuvituksen ja todellisuuden tajun kadottamisen yhteisvaikutuksen merkeissä