Yleinen uskottavuus

En päässyt ravintolaan kun ajoin skodalla pihalle. Auton parkkeeraaja nauroi, että älkää suotta vaivautuko "autostanne" ylös vaan tuossa parin km päässä on abc:n noutopöytä.

Pöyristyttävää kohtelua!! Näin miten edellä oleva japanilainen hybridi pääsi sisälle!
17286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Laskee ravintolan arvoa ja vaarana on skodajorman korvausvaatimus kun taka-akseli tippuu kesken palvelupysäköinnin

Äänestä
  • Toyotan vaarana on vain pyörien putoaminen tai auton katkeaminen.
    Ehkä raavintolan henkilökunta tarvitsee Toitiinsa varaosia.

    Äänestä

Hei ruizii toveritchii. Skoda on oikea äijä avto. Älä luovu siitä. TSI mosa rokkaa ja DSG vaihtaa sulavasti vaihteet

Äänestä

Kyllä luulisi ainakin venäläiseen ravintolaan pääsevän, blinejä ja saslikkia syömään.

Äänestä

Hyvin harvassa ravintolassa on kaalikeittoa tarjolla, joten skodistin ulkoruokintapaikat ovat todella vähissä.

Äänestä
  • Ajateltiin kyllä syödä ihan lehtipihviä!

    T.ap jormis

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Ajateltiin kyllä syödä ihan lehtipihviä!

    T.ap jormis

    "Ajateltiin kyllä syödä ihan lehtipihviä!"

    Niin, kaalinlehti-.

    Äänestä

Älä valehtele.

Äänestä

Sitten heräsin.

Äänestä

Missä ravintolassa on auton parkkeeraja?

Äänestä
  • Siellä mistä itäreppanat eivät ole kuulletkaan.
    Sviik sviik!

    Äänestä

  • Anonyymi00022 kirjoitti:

    Siellä mistä itäreppanat eivät ole kuulletkaan.
    Sviik sviik!

    Et siis vieläkään pysty kertomaan yhtään ravintolaa jossa on pysäköintipalvelu, vaikka aikaa on ollut 2022 vuoden lopusta asti, hihii!

    Äänestä

Ravintolassa ei arvatenkaan tarjoiltu skodistien suosimaa sikanautajauhelihasta litisteltyä "lehtipihviä".

Äänestä

Skooda naurattaa aina. Erityisesti ravintolassa syödessä Skooda naurattaa. Aina naurattaa. Mikähän siinä on?

Äänestä

Ei auto ollut syyllinen vaan sinun sikamainen olemus

Äänestä

Lopeta hyvä mies siellä Alkossa ravaaminen 😀

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En päässyt ravintolaan kun ajoin skodalla pihalle. Auton parkkeeraaja nauroi, että älkää suotta vaivautuko "autostanne" ylös vaan tuossa parin km päässä on abc:n noutopöytä.

Pöyristyttävää kohtelua!! Näin miten edellä oleva japanilainen hybridi pääsi sisälle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu