puhui koko häkkisen haastattelun päälle!!! :(
ja mokaili muutenkin kokoajan!
perun koko tilauksen, jos kyllönen on selostajana!
suorastaan amatöörimaista, eipä ihme että sai lähteä formuloista!
kyllöselle
5
479
Vastaukset
- Nakki suussa-N-
mukaan kaikki ajajat ovat häkkisen imutuksessa.
vähän kuin mun poikaystävä on mun imutuksessa. - Foe
Jos katsoit lähetyksen loppuun asti niin kyllönen kyllä pahoitteli syvästi sitä että puhuivat häkkisen haastattelun aikana,kun eivät tienneet,että se tulee myös tv:stä.
- katsonut
loppuun, ei siinä selittelyt enää auta!
koko kisa oli jo pilalla!!!
palaute:
http://www.canalplus.fi/form.asp?guid=69F588C9-8850-40E0-B69F-B1428AE4B08B
- Eino-Kalevi
> puhui koko häkkisen haastattelun päälle!!! :(
No eihän tuo vielä nyt mitään, aiemminhan CANAL ei ole edes saanut DTM:lle tarpeeksi ohjelma-aikaa, että näytettäisiin koko palkintojenjako ja haastattelut ollenkaan! Aika-ajotkin tulee jälkilähetyksenä vaikka nettisivuilla lukee että suorana, kaikki suorana! Nyt sentään lähetysaikaa on saatu lisää ainakin tällä kertaa.
Kuitenkin lähetykset on menossa koko ajan parempaan suuntaan. Kyllönenkin huomasi virheensä heti ja jatkossa siitä opitaan. Että haastattelut tulee kansainvälisessä kuvassa Suomeen asti.
> ja mokaili muutenkin kokoajan!
No kaikillehan nyt mokia aina välillä sattuu, joten miksipä ei legendallekin. Kyllösellä on kuitenkin aina huippukommentaattori kuten Porno-Eki tai nyt Virtasen Risto, korjaamassa virheitä.
> perun koko tilauksen,
> jos kyllönen on selostajana!
Minulle ei tulisi mieleenikään katsoa CANAL DTM-kisoja, ellei maailman paras selostaja Matti Kyllönen olisi mukana! Varsinkin DTM-Studio on aina täyttä rautaa, etenkin wappuna...
> suorastaan amatöörimaista,
> eipä ihme että sai lähteä formuloista!
Se johtui MTV3:n, Crea Sportin yms. kuvioista. Ne ei halunnut Crea Sportin enää tuottavan joten Kyllönenkin sai lähteä siinä.
Jokatapauksessahan tilalla on nähty vain aivan surkeita selostajia kuten Tuominen ja Saari!- ...22...
>>Jokatapauksessahan tilalla on nähty vain aivan surkeita selostajia kuten Tuominen ja Saari!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.824847- 1882218
- 1321842
- 361709
- 1751465
ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj221461Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161411Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut
Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh3281148- 351126
- 781023