Ei enää ikävä kesää ja venettä.

Potkukelkalla järvenjäällä hurjastelen.
461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jäällä maksiminopeus on 80km tunnissa.

Äänestä

Onko jäässä jo?

Äänestä
  • 10-15 senttiä kovaa jäätä, eli kestää vaikka hevosella ajella. Tosin minulla ei hevosta ja siksi potkiskelen itse.

    Äänestä

Paras ajoneuvo aina lähtee, eikä tarvitse ikkunoita ravata. Hyvä näkyväisyys joka suuntaan ja vauhti helppo säätää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Potkukelkalla järvenjäällä hurjastelen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu